Inimesed

MARILYN KERRO RAHUSTAB EESTI AUSTAJAID: "Palun mõista, et mind on üks!" (19)

Õhtuleht.ee, 13. jaanuar 2016 12:52
Marilyn KerroFoto: Daisy Lappard / Ajakirjade Kirjastus
Marilyn Kerro rahustab Facebookis oma fänne ja tema vastuvõtule soovijaid selgitusega, et tegeleb eelkõige inimeste tervisega, mis nõuab ka temalt energiat. Kerro meenutab, et tema jaoks pole tegu liinitööga. 

 

Selgitame olukordaKuna minu postkast kuhjub igapäevaselt aina rohkem, siis kirjutan kuidas ja mis seisus on järjekord...

Posted by Mecca/Marilyn Kerro on 12. jaanuar 2016. a.

Samal teemal

"Kuna minu postkast kuhjub igapäevaselt aina rohkem, siis kirjutan kuidas ja mis seisus on järjekord ja kirjeldan ka muid olukordi, mis päevakorras," alustab Kerro oma pöördumist.

"Alates Mecca avamisest on paljud teist saanud järjekorda, ka seminaridel käijad. Paljud Teist on juba abi saanud ka. Igatahes, on tänasel päeval olukord selline, et minu minimaalse kodumaal käimise tõttu liigub järjekord, kuid vaikselt. Sest mina ei tee seda kui liinitööd teenimise eesmärgil, ning võtan vastu siis, kui mul on selleks energiavarusid ning enesetunnet ja jaksu! Ja isegi mitte igapäevaselt ei tee vastuvõtte! Palun mõista, et mind on üks! Ignoreerin nõudmisi ja pealesundimist! Läbivaks teemaks minu juurde tulijatel on tervis. Suhteprobleeme ma ei aruta ega anna ka sel alal nõu! Nendes küsimustes ma vastu ei võta. Panen südamele hoolikalt mõelda, milleks vaja on tulla, sest lihtsalt huvist ja uudishimust ma vastu ei võta. Olen väga otsekohene ja konkreetne, seetõttu palun olla valmis ja suhtuda sellesse tõsiselt. Mina ei muuda maailma ega inimest, teie ise aitate end!!!" selgitab ta.

"Teiseks, olen jällegi saanud oma Mecca külastajatelt informatsiooni, et mul on partner ja järetulija tegutsemas, nii ta end reklaamib! Kinnitan teile, et tegutsen iseseisvalt ning ei ole ühtegi järeltulijat olemas ega tulemas! Ei ole koolitanud ega õpeta kedagi välja, seda ei tasuks uskuda. Selline võime/oskus on antud, mitte õpitav!Toimetan vaid pereringis ning mul on äärmiselt kahju, et oma ettevõtte tulusamaks majandamiseks kasutatakse minu nime reklaamiks ning eksitatakse inimesi suurtele ostudele, mida ma pidavat soovitama!
Ma ei poolda rituaalide tegemisi ning nende teadmiste jagamist. Siinkohal ei pea silmas kuuvalgust ja kristalle vaid tõsisemaid tegemisi! Olge ettevaatlikud, sest kõik ei ole siiski nii lihtne siin ilmas," selgitab Kerro.

Samuti jagab Marilyn Kerro nippe kivide ja nende puhastamise kohta.

"Teisi kristalle saab puhastada edukalt tsitriiniga, seleniidiga või näiteks karneooliga. nemad puhastavad end ise ning ei vaja puhastamist ja seetõttu on nad ka väga head teiste kristallide puhastajad. Seleniit ja malahhiit näiteks ei kannata vett. Sellepärast alati jälgida, mis kristalle puhastama hakata," lisab Kerro, et alati peab alles soetatud kivid puhastama.

"Ning kui ei ole puhastavaid kive juures, siis soovitan meresoola ja veega puhastada. Jättes kristallid, mis kannatavad soola ja vett, ööseks meresoola vette. Meresool ja vesi võrdseks ning selle segu sisse panna kristallid," õpetab Kerro ja täpsustab: "Peale seda loputada puhtaks voolava vee all, sest vesi uhub minema negatiivi veel ja seejärel aseta laadima. Lae aknal ning kuuvalgus sobib selleks ideaalselt! Võib kasutada ka matmist. See laeb ja puhastab su kristallid ööpäevaga!"

"Tähtkujude järgi mina ei soovita vaadata, ikka intuitiivselt läheneda kristallidele. Kõik kristallid ja ehted inimene ise kodeerib ja aktiveerib! Seda Sinu eest keegi teha ei saa ega tohi. Sina ise oled oma saatuse ja tee rajaja!" lisab Kerro ja annab kaasa sooja soovituse: "Kasutage seda infot ja soovin Teile siirust ja armastust hinge!"

Samal teemal

07.01.2016
Marilyn Kerro jagab nippe, kuidas gripihooajal terveks jääda
01.01.2016
Marilyn Kerro: Šeps oli esimene mees mu elus!
30.00.2016
Marilyn Kerro: kaotasin süütuse 25aastaselt
12.00.2016
MARILYN KERRO TULEPROOVI TEISEST KOHAST: järelikult oli see millegi jaoks hea