Inimesed

MODELLISAATE JOOSEP: ma ei teadnud varem isegi seda, mis asi on catwalk (23)

Katharina Toomemets, 12. jaanuar 2016 06:00
LOODUSLÄHEDANE: Läänemaa talupoiss Joosep Padu ei teadnud enne modellisaadet moemaailmast suurt midagi ja pildistamistel oli ta hädas sellega, et rõivad pitsitavad, aga oma sooja ja lihtsa olekuga võitis ta nii majakaaslaste kui ka televaatajate poolehoiu.Foto: Sandra Palm
"Eesti tippmodelli" kohtunikud on varasematel aastatel nõudnud, et saates osalevad modellihakatised teaksid maailmakuulsate disainerite ja brändide nimesid. Nii mõnigi võistleja on saanud võhiklikkuse eest ka nahutada. Eile telesõust välja langenud Joosep Padu (22) ei teadnud saatesse minnes aga sedagi, mis on catwalk ehk moelava. "Kui kõik seal kõndima hakkasid, sain aru, et vist ongi lihtsalt kõndimine," muigab ta. 

Joosep on pärit Läänemaalt Haapsalu külje all asuvast talust. "Loomi meil enam pole, juba umbes viis aastat. Sõime nad ära ja müüsime lihaks," ütleb noormees. "Viimati olid meil kanad, isa võttis 13 lindu, aga nemad said ka surma. Tuli üks rebane ja õpetas vist oma lapsi välja, kuidas murda. Ta murdis maha kõik kanad, aga minema viis ainult ühe."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

12.00.2016
Kuhu kadus modellisaatest traditsiooniline stuudioväljahääletus?
11.00.2016
"Eesti tippmodell": modell, kes maandub sõnnikus
11.00.2016
"Eesti tippmodell" täna: surmahirm ja sõnniku rookimine
04.00.2016
FOTOD SAATEST | "Eesti tippmodell": modell, kes nägi peeglist tühjust