Kai Nordberg, Klaus Häro, Märt Avandi ja Kaarle Aho.Foto: Reuters / Scanpix
Toimetas Kaspar Käänik 11. jaanuar 2016 12:56
"Auhinnagalast on mul suurepärased muljed ning eks ta on isegi pisut sürreaalne – võib liialdamata öelda, et kõik filmistaarid, keda me oleme harjunud kinolinalt nägema, olid seal olemas. Samuti oli enda ülesannete kõrgusel õhtujuht Ricky Gervais," tõdes filmi "Vehkleja" peaosaline Märt Avandi ERR raadiouudistele, et ta sai sealt täpselt seda, mida ta saada lootis.

Oscarite nominatsiooni saamist ei pea Avandi samuti võimatuks, vahendab Menu. "See on loterii ja maitsed on erinevad, aga ma arvan, et võimalused on 50-50 – neid on väga palju, kellega sai "Vehkleja" teemal juttu ajatud ning kõik ütlesid, et võimalused on suured," kinnitas Avandi, et paljud pidasid suureks ka "Vehkleja" võiduvõimalusi.

 

Minek!

Posted by Märt Avandi on 10. jaanuar 2016. a.

Samal teemal

Kommentaarid  (21)

raske jalg 12. jaanuar 2016 13:38
Mul on täitsa hea meel,et nad kuldgloobust ei saanud,nüüd vähemalt jääb rohkem leheruumi Ilvese ja Ieva promumiseks ja keskerakonna kirumiseks.
Jaanus 11. jaanuar 2016 20:08
Film on igati tip-top aga (pseudo)eetilisest vaatevinklist täielikult ebakorrektne.
Eestlased ja soomalased oskavad filme teha küll aga nende teemad pole košššerid!
Kui ikka oleks vändatud üks tubli tükk mõnest jäledast II maailmasõjaaegsest Eesti vangilaagrist, ja peamine teema oleks "väljavalitute" tagakiusamisest, siis kindlasit oleksime selle kuldse gloobuse saanud.
Pea püsti Märt!
Eks iga kaotuse läbi saabub valgustatus kiiremini kui pidevate võitude läbi mis kipuvad reaalsustaju hägustama.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS