Inimesed

Ele Millistfer: "Süda hõiskas ja värises, kui öeldi, et hakkan muusikalis "Mamma Mia!" Donnat mängima." (2)

Aigi Viira, 8. jaanuar 2016 06:00
LÄHEB PINGUTAMISEKS: Kui Ele Millistfer Tampere teatri muusikalis "Les Miserables" Fantine’i kehastas, muutis rolli keerukaks soome keeli laulmine. Sellega tuli lauljatar hiilgavalt toime. "Mamma Mia!" Donna osa on Ele meelest teistmoodi pähkel: "Donna rolli sisuline pool on palju keerulisem, aga ma proovin."Foto: Aldo Luud

Üle kümne aasta Eesti muusikalilavadelt eemal olnud Ele laulis end "Mamma Mia!" peaossa. 

"Ütlesin Donna rollile hoobilt jah-sõna," naerab muusikaliartist Ele Millistfer (36), et pikaks järelemõtlemiseks ta Vanemuise teatrilt aega ei palunud. "On asju, mille üle peab järele mõtlema, kuid on asju, mille üle ei pea. Kui sellist võimalust pakutakse, pole enam midagi arutada." 

Veel enne, kui Ele Millistfer Donnana Eesti muusikalilavale astub, osaleb ta Vanemuise kontsertidel "Memory 2016". Mõneti saab ta "Mamma Miaga!" juba nende käigus käe valgeks, sest tema esitada on sest Benny Anderssoni ja Björn Ulvaeuse muusikalist nimilugu "Mamma Mia!", "Money, Money, Money" ja "Dancing Queen". Viimane koos Birgit Sarrapiga, kes tänavu novembris Tartus esietenduvas "Mamma Mias!" asub kehastama Donna tütart Sophie’d.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

14.11.2015
Lauljatar Ele Millistfer naaseb üle kümne aasta Eesti muusikalilavale

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee