Tele

Lisatud René Vilbre kommentaar!

LA-s elav kuulus kitrarrist Brad Jurjens jätab René Vilbre "tembu" pärast Eestisse tulemata (215)

Piret Kütt, 6. jaanuar 2016 12:16
Eesti soost muusik Brad JurjensFoto: Brad Jurjens/Facebook
Los Angeleses elav Eesti juurtega filmi- ja muusikamees Brad Jurjens avaldas hiljuti sotsiaalmeedias arvamust laulva revolutsiooni ajal valminud loo "Ei ole üksi ükski maa" kurikuulsa paroodiaversiooni kohta, mida esitleti läinud aasta viimasel päeval ETV saate "Tujurikkuja" raames. 

Brad on kurb, et tehti nalja laulu üle, mis on paljudele püha. "Ma olin siis veel väike kui Venemaa oma väed selle laulu saatel (minu jaoks vähemalt) Eestist välja viis," kirjutab kitarrist. Lisaks jääb talle mõistmatuks, miks tema mõned sõbrad ja tuttavad "sellises jamas" kaasa lõid. "Pole ju naljakas," tõdeb ta.

Viimaks teatab Brad, et ei soovi pärast nähtut vabariigi aastapäeva puhul tuleval kuul ETV-s Eesti hümni mängida. "Pange oma asjad ja prioriteedid paika enne," selgitab muusik. 

Nimelt oli Brad ETV pearežissöör René Vilbrele andnud paar nädalat tagasi nõusoleku vabariigi aastapäeval kitarril hümni mängida.

"Kaks aastat tagasi panin ma YouTube üles video, kus ma elektrikitarriga vabariigi aastapäevaks Eesti hümni mängisin," selgitas Brad asja tagamaid Õhtulehele.

"Millegipärast läks see viraalseks sel päeval. Paar nädalat tagasi võttis René Vilbre ühendust ja soovis, et ma tuleks Eestisse ja mängiks jälle hümni live'is vabariigi aastapäevaks. Ma loomulikult nõustusin. Aga siis sai ta selle "Tujurikkuja" tembuga hakkama ja ma otsustasin Eestisse mineku vastu sel korral." 

René Vilbre: kui artist ei soovi oma kodumaa publiku ees esineda, on see sügavalt tema isiklik otsus

Antud teemat kommenteerides soovib Vilbre esmalt Priitu tänada - "et ta mulle terve telekanali omistas".

"Muidugi teen mina isiklikult kõiki ETV saateid, otsustan nende sisu ja vormi üle. Tegelikult juhin ma ka Kanal 2 ja TV3 programmipoliitikat!" sõnas ta Õhtulehele.

"Priidu räägitu pärineb ühest erakirjavhetusest, kus ma tema pillimänguoskust kiitsin ja mõtisklesin variandi üle, et ta ka kodumaal seda demonstreeriks. Kui aga artist ei soovi oma kodumaa publiku ees esineda, on see sügavalt tema isiklik otsus. Mingil juhul ei ole see kohustus või käsk. Kurb muidugi, kui minu pärast jätab pillimees koju tulemata," sõnas Vilbre.

Kuradi pull ikka kuidas mingid tegelased proovivad nii v teisiti Eesti "maakatele" neid pabulasi ja muud saasta vägisi p...

Posted by Brad Jurjens on 4. jaanuar 2016. a.

Samal teemal

13.10.2017
VIDEO | Täna ilmub LAs resideeriva Brad Jurjensi esimene sooloplaat „DERANGED“
31.05.2016
VAATA | Brad Jurjens avaldas kahasse The Iron Maidensi kitarristiga video "Dia De Muertos"
02.02.2016
VÄGEV! Eestist pärit Brad Jurjens valiti mängima mainekale kitarrijumalate festivalile
07.01.2016
Väliseesti kitarrist jätab "Tujurikkuja" laulu tõttu Eestisse tulemata

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee