Inimesed

Mati Talvik: "Olen õnnelik, et mul pole haigusi, mis telemajas paljud maha on niitnud." (21)

Jaanus Kulli, 5. jaanuar 2016 06:00
«Pean olema õnnelik, et ei lõhkenud aort, millega mitmed mu sõbrad on ära sõitnud.» Mati Talvik räägib oma sügisesest terviserikkestFoto: Alar Truu

"Kõik on mu oma viga. 3. septembri hommikul, kui olin ennast sättimas ETV 60. sünnipäevale, sattusin pidustuste asemel hoopis haiglasse. Kohe hommikul tundsin ennast väga halvasti, mille peale kutsuti kiirabi. Selgus, et mul on söögitorus verejooks. Nagu, ma aru saan, andsid veenilaiendid järele ei pidanud vastu. Täpselt nagu kolm aastat tagasi. Seitsmekümnendal sünnipäeval," meenutab Eesti Televisiooni raudvara Mati Talvik (73), miks ta televisiooni sünnipäevlauas kikilipsuga istumise asemel pidi haiglas flanellist pidžaama selga tõmbama.

"Ei aja endale ega kellele teisele puru silma, et selle haiglasse sattumise taga oli toona viinaviskamine. Pärast seda sai minust päevapealt karsklane. Aga näe, õnnetus ei hüüa tulles! Vana viga lõi uuesti välja," ei tee Mati terviseprobleemidest saladust.

"Kuigi ma ei joo enam neli aastat. Aga eks ma pean seda ohtu surmani taluma. Ja hea on teada, et olen lähedaste keskel. Ning olen õnnelik, et mul pole neid kõige hullemaid haigusi, mis siin telemajas nii palju inimesi maha on niitnud. Samuti pean olema õnnelik, et ei lõhkenud aort, millega mitmed mu sõbrad on ära sõitnud."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

06.01.2018
MATI TALVIKUL TÄITUS 50 AASTAT ETVs – vaid kangelane suudab telemaja olelusvõitluses nii pikki aastaid ellu jääda!
07.04.2017
Mati Talvik: "On omaette võlu, kui sind tuntakse ja teatakse, vahel patsutatakse õlale."
03.01.2016
VIDEO | ETV tugisammas Mati Talvik naaseb ekraanile
09.09.2015
Mati Talvik sattus haiglasse, "Pealtnägija" saatejuht täna ei vahetu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee