Inimesed

Helgi Sallo: Liinat kuuldes nutsin lahinal (13)

Eesti Päevaleht, 31. detsember 2015 10:38
Helgi SalloFoto: Teet Malsroos
Armastatud laulja ja näitleja Helgi Sallo (74) rääkis aastalõpu intervjuus Eesti Päevalehele, et vaadates oma tütre Liina Vahtriku (43) esinemisi meelelahutussaates "Su nägu kõlab tuttavalt" hakkas tütre esinemine talle "järjest enam meeldima". 

"Tundsin, et avastan oma last täiesti uue nurga alt, ja olen pahviks löödud sellest, kui andekas laps mul on. Pärast finaalsaadet mõtlesin: oleks ta isa (Estonia bariton Uno Heinapuu – toim) veel elus, võiksime teineteisel kätt suruda ja öelda: see tegu on meil hästi õnnestunud," rääkis Sallo, kes tunnistas, et Liina on armastusest sündinud laps.

Helgi Sallo ütles, et esimeses saates, kus tütar esitas Nana Mouskouri "Only Love'i", nuttis ta "lahinal": "See oli midagi nii ilusat, et tuli tuhat mõtet, missugune patuasi see on, et looja on andnud inimesele sellise häälematerjali ja voolavuse – miks ta ei laula, miks ta ei kasuta seda?! Aga see on tema elu. Kui ta leiab, et see ei ole tema kutsumus, ei saa seda talle pahaks panna." 

Refereeritud intervjuud Helgi Salloga saate tervikuna lugeda Eesti Päevalehest.

Samal teemal

10.07.2016
Helgi Sallo lehitseb pildialbumit ja itsitab: "Issand, no miks ma siia Nõukogude Liitu jäin! Ma oleksin väljamaal olnud kõva filmistaar!"
03.04.2016
Helgi Sallo: "Näitlejaanne päästis mind koolist väljaviskamisest."
31.11.2015
Liina Vahtrik: "Käi värskes õhus ja ürita olla teiste vastu viisakas"
28.11.2015
Helgi Sallo pälvis "Selge kõneleja 2015" auhinna