Saund

ÕHTULEHE VIDEO | Aastahiti võitja Karl-Erik Taukar: ootamatu tunne on! (2)

Katharina Toomemets | Video: Mari Luud, 31. detsember 2015, 00:03
Foto: Mari Luud
"Umbes selline tunne on, et astud ruumi sisse, kõik millegipärast vaatavad sind ja saad aru, et oled võitnud midagi," kommenteeris värskelt Raadio 2 aastahiti auhinnaga pärjatud Karl-Erik Taukar. 

"Väga ootamatu tunne, sest ma olin veendunud, et võidab Eesti hip-hopi raskekahurvägi, aga näed, läks sedaviisi," ütleb Taukar, kelle laulu "Segased lood" inimesed esimesele kohale hääletasid. "Ma arvan, et meil oli hea lugu, hea video ja juhtus ajastusega ka nii, et lugu oli rahval meeles. On vana tõde, et aasta teises pooles ilmunud lood kipuvad neid auhindu võitma," arutleb laulja, miks just teda sellise auhinnaga õnnistati.

Karl-Eriku jaoks oli lõppev aasta tõeliselt põnev. "Kevadel oli mul suur rõõm proovida kätt saatejuhina, äsja lõppes üks vaimustav projekt nimega "Laula mu laulu", aastas on olnud nii palju emotsioone. Mul ei jagu sõnu tänulikkuse väljendamiseks, mis minu sees on."

Kuula videost, mis olid Taukari aasta tähtsündmused, milliseid lubadusi ta endale aasta algul andis ja mis ta Õhtulehele veel rääkis!

Samal teemal

5. veebruar 2016, 10:32
PILTUUDIS: Karl-Erik Taukaril tegutseb netis nooruke teisik

2 KOMMENTAARI

i
ilus päev 31. detsember 2015, 09:17
kuidas küll inimene saab olla hommikul nii vara sellises kummalises tujus, et kohe peab nii kirjutama -) Ilm on imeline, aasta viimane päev, soovin sulle natukenegi rõõmu !
n
+++ 31. detsember 2015, 07:55
no ma ei tea, kuidas inimesed kannatavad seda ininat. parem kuulan leplandi on ka etem.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee