Saund

Motörheadi solist Lemmy suri vaid kaks päeva pärast vähidiagnoosi (2)

Triin Tael, 30. detsember 2015 06:00
ROKILEGEND LEMMY: Ehkki Motör­headi saatis ­aastakümneid edu, toonitas Lemmy Kilmister ­intervjuudes, et ta teenis Ozzy Osbourne’i hiti "Mama I’m Coming Home" (1991) kirjutamisega ­rohkem raha kui kõigi Motörheadi lugude pealt kokku.Foto: AFP / Scanpix
Briti rokkbändi Motörhead liider Lemmy Kilmister tähistas jõululaupäeval 70 aasta juubelit. Kaks päeva hiljem panid arstid kurikuulsale elupõletajale šokeeriva diagnoosi: äärmiselt agressiivne vähk. Veel kaks päeva, ja Lemmyt, kes oli enda sõnul joonud aastaid iga päev pudeli Jack Danielsi viskit ning maganud ühtekokku rohkem kui tuhande naisega, polnud enam. 

Motörhead teatas teisipäeval, et Lemmy suri oma Los Angelese kodus vaid kaks päeva pärast vähidiagnoosi saamist. "Seda pole kerge öelda… Meie võimas, üllas sõber Lemmy lahkus täna pärast lühikest võitlust äärmiselt agressiivse vähiga. Ta sai haigusest teada 26. detsembril ning oli kodus ja istus pere seltsis oma lemmikvideomängu ees," kirjutasid Lemmy bändikaaslased ansambli Facebooki lehel.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

17.05.2019
Megadeth'i laulja Dave Mustaine paljastab: mul diagnoositi kõrivähk
20.00.2016
Lemmy Kilmister suri eesnäärmevähki
11.00.2016
Motörheadi legend Lemmy saadeti viimsele teele
05.00.2016
Lemmy saadetakse viimsele teele tema lemmikbaarist