Inimesed

La La Ladies: oleme esinenud nii pakases, käsi mikrofoni ümber kangestunud, kui basseini ääres kuumuses (7)

Katharina Toomemets, 29. detsember 2015 06:00
ILUSAD JA SÄRTSAKAD: Ansambel La La Ladies (vasakult Inga, Diana, Kethi) koosneb kolmest aktiivsest näitsikust. Tänavu on nad oma looga "Unikaalne" ka "Eesti laulu" poolfinaalis.Foto: Mardo Männimägi

"Laulsime kümnekraadises külmas ja lume sees, tüllseelikute ja kingadega. Käsi kangestus, nii et isegi mikrofoni ei saanud teise kätte võtta. Nina tilkus, aga midagi teha ei saanud, sest lihtsalt ei tundnud oma nina," meenutab ansambli La La Ladies liige Diana üht bändi kõige ekstreemsemat esinemist. 

Ansambel La La Ladies koosneb kolmest ülienergilisest piigast – Kethi Uibomägist, Inga Tislarist ja Diana Varikust. Bändi sünnis on "süüdi" Tanja Mihhailova ja Timo Vendt.

"Eestis polnud naiselikku triot, kus kõik tüdrukud laulaksid kolmehäälselt, lood oleksid koreograafiliselt lavastatud ja kostüümid pin-up-stiilis läbi mõeldud," räägib Kethi, kuidas Tanja ja Timo bändi ideele tulid.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27.06.2019
Lauljatar Kethi Uibomägi on hädas näonahaga: ma tahaks nutta, kui peeglisse vaatan
20.06.2019
GALERII | Lauljatar Diana Varik lõpetas ülikooli: alustasin magistriõpinguid kümme aastat tagasi
19.01.2019
„Eesti laulu“ poolfinalist Inga: oma esimesel avalikul esinemisel laulsin Heraklese T-särgis ja liivaste juustega laulu emast ja isast
08.11.2018
La La Ladies on ajalugu? Bändi lauljatar Inga avaldas soolopala

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee