Inimesed

Vigaste pruutide hooaeg: "Eesti tippmodelli" osalisi kimbutavad nõrk tervis ja taluloomad (3)

Katharina Toomemets, 28. detsember 2015 06:00
Foto: Kanal 2

"Enamik selle hooaja ülesannetest nõuab suurt füüsilist pingutust ning võttepäevad kestavad varahommikust hilisõhtuni. See aga tõi oma tagajärjed – nii palju terviseprobleeme, kui sel hooajal, ei olegi meie osalejatel kunagi varem olnud," räägib saate "Eesti tippmodell" peatoimetaja Katrin Pauts.

"Eesti tippmodelli" uus hooaeg on täie hooga käima läinud ning esimene väljalangejagi juba tee tagasi koju leidnud. Erinevalt varasemast kolmest hooajast otsitakse sedapuhku kommertsmodelli, mis annab võimaluse ka kurvikamatele ja seksikamatele neidudele, kes ei vasta "klassikalise kõrgmoe" standarditele. Saate peatoimetaja Katrin Pautsi sõnul on tänavune saade teistmoodi sellegi poolest, et ülesanded on varasematest mitu korda raskemad. "Osalejad on seekord ju täisealised ning saime olla julgemad. Enamik ülesannetest nõuab suurt füüsilist pingutust ning ka võttepäevad kestavad varahommikust hilisõhtuni."

See on kaasa toonud aga tõsiseid tagajärgi – nii palju terviseprobleeme, kui sel hooajal, pole varasemate osaliste peale kokkugi olnud!

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

12.01.2016
MODELLISAATE JOOSEP: ma ei teadnud varem isegi seda, mis asi on catwalk
28.12.2015
Modellisaate Maria: mu näole tekkis allergiline lööve ja silmad läksid paiste
22.12.2015
Modellisaates osalenud Jekaterina on India ajalehe kaanetüdruk
21.12.2015
FOTOD SAATEST | "Eesti tippmodell": modell, kes mängib tervisega

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee