Foto: Kanal 2
Publik / Õhtuleht.ee 27. detsember 2015 18:06
Laupäeva õhtul ETV aastalõpusaates "Tuled akendes" president Toomas Hendrik Ilvese suunas kriitikanooli lasknud Vahur Kersna oma sõnadest ei tagane.

"Ma seisan oma sõnade taga ja kuigi see arvamus ei pruugi olla kõigi meelest õige, siis ma tunnetan nagu ajakirjanikud kõik, et väljendame siiski ühiskonna mingi osa arvamust," rääkis ta. "Meil on vaba ühiskond ja vaba maa ning inimesed võivad rääkida! Küsimus on selles, kuidas sa seda teed ja et mõte oleks argumenteeritud, mitte lihtsalt solvamine, mida meil niigi on kogu sotsiaalmeedia täis," rääkis Kersna Publikule.

"Ma kardan, et väga paljud on väsinud presidendist, kes on natuke arrogantne intellektuaal, kes närib nätsu, on pärit Ameerikast ja kelle pereelu on olnud kõike muud kui meile arusaadav või isegi aktsepteeritav," kõlasid Kersna sõnad saates.

Publikuga kõneldes ütles Kersna, et "arrogantne intellektuaal" on õigustatud, kuna president Ilvesel on teisest kultuurist pärit inimese väljenduslaad, ning tema pereelugi on olnud segane ja arusaamatu.

"Ühelt poolt on see muidugi isiklik asi, aga kui oled president, siis, vabandust, see seda enam pole!" laiendas ta oma varasemat mõtet.

Refereeritud artikli täisteksti loe Publikust.

Samal teemal

Kommentaarid  (367)

reedu 2. jaanuar 2016 15:33
Või süüdistada hoopis EESTI (nii kollast !) ajakirjandust, mis avalikkuse ette topib (pidevalt) vaid ...just meie presidendi eraelu! ( mis, jah, pole eriti sobilik -kuulsusele- (=RAHVAS kohe pahane!) ... Kuid: mis teha!? , kui just n i i läheb...Kellel on õigus?
m 31. detsember 2015 19:57
kersna,tubli,olen sama meelt,ma ei talu miggit.sind talun ja soovin sulle tervist ja pikka iga.respekt.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS