Inimesed

"Kõige suurem asi on see, kui üldse looma näed." 

Marge Sillaots, 23. detsember 2015 06:00
EESTI METSADEST POLAARALADELE: Kevadel Norrasse ekspeditsioonile sõitev Hans Markus tunneb eelkõige sümpaatiat looduse vastu, alles siis järgneb fotograafia. Tuleval aastal loodab ta aga Eesti metsade asemel püüda fotole põhjataeva virmalised. Foto: Alar Truu

Fjällräven Polari ekspeditsiooni võitnud Hans Markus Antson on päris lähedale pääsenud neljale põdrale.

"Olen põtru varemgi näinud, kuid iga kord mõne isendiga kohtudes meenub mulle tegelikkus – kui suured loomad põdrad ikka on," tõdeb noor loodusfotograaf Hans Markus Antson (20). Just tema on see, kes läheb tänu konkursivõidule Norrasse Fjällräven Polari ekspeditsioonile.

Õues on pime ja kell näitab 7.20, kui stardime koos fotograaf Alariga toimetuse juurest, et Hans Markus peale võtta. Hommikupimeduses ootab ees retk Tallinna lähistele ning Viru rabasse, lootuses püüda pildile mõnigi metsloom ja rääkida selle kõrvale juttu Hans Markuse tegemistest ning armastusest looduse ja loomade vastu.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

21.01.2017
Metskits on Eesti maastikust ja elust lahutamatu loom
12.09.2016
HINGEMATVALT KAUNIS VIDEO | Vaata, kui ilus riik on Eesti tegelikult!
22.12.2015
Noor loodusfotograaf Hans Markus Antson: "Mulle meeldib loodus, ja alles siis tuleb fotograafia. Nimetangi oma retki ikka rohkem loodusmatkadeks."
10.12.2015
Eesti noormees pani ülemaailmsel ekspeditsioonikonkursil võidu taskusse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee