Inimesed

MODELLISAATE ANTONIO: ma pole kunagi uhkustanud, et mu tädi on Carmen Kass (84)

Katharina Toomemets, 21. detsember 2015 06:00
PÜRGIB MODELLIKS: Kuigi Antonio modellisaatesse ­minekule ise ei mõelnud, kutsuti ta "Eesti tippmodelli", kuhu noormees siseneb nii-öelda jokkerina – hetkel, kui teised modellihakatised on juba natuke aega modellimajas elanud.Foto: Pille Aro

"Ma olen alati kõigepealt rääkinud, kes ma ise olen ja kui keegi küsib mu pere kohta, räägin ka sellest. Ma pole uhkustanud ­sellega, et mu tädi on Carmen Kass. Minule on ta tädi, mitte supermodell," räägib Antonio ­Sebastian Kass (18), keda juba peagi saame näha kaasa löömas "Eesti tippmodelli" saates. 

Täna õhtul jõuab ekraanile saate "Eesti tippmodell" uue hooaja teine osa, kus juba modellimajja jõudnutega liitub jokkerina veel üks võistleja – Antonio. "Eelmise hooaja osaline Hendrik Adler skautis mu sinna. Ta helistas mulle ja pakkus võimalust osaleda. Väga pikalt ma ei mõelnud," räägib noormees.

Antonio saatesse kandideerimise peale mõelnud polnud. Hetkel, kui teda sinna kutsuti, oli Antonio parasjagu Rootsis meditatsioonilaagris ega saanud seetõttu seltskonnaga kohe liituda. Nii pääseski ta modellimajja musta hobusena. "Ma ei tundnud end seepärast kuidagi paremini, et ma ei pidanud sarnaselt teistega kandideerima. Ma pole rumal inimene ja sain saateformaadist aru," räägib noormees, et üleolev ei tasu olla.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

21.01.2018
ANTONIO SEBASTIAN KASS: kui miljonäri poeg võtab isa äri üle, ollakse uhked, aga mina oma isa äri üle võtta ei saa ega tahakski
03.01.2016
KUULA! Modellisaate Antonio avaldas singli religioonist
12.00.2016
Kuhu kadus modellisaatest traditsiooniline stuudioväljahääletus?
28.11.2015
Vigaste pruutide hooaeg: "Eesti tippmodelli" osalisi kimbutavad nõrk tervis ja taluloomad

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee