Tele

"Downton Abbey" staari peigmees suri vähki (4)

Triin Tael, 16. detsember 2015 06:00
KAKS ARMASTAJAT KURJA TÄHE ALL: "Downton Abbey" täht Michelle Dockery ja Iiri PR-spetsialist John Dineen jõudsid olla koos vaid veidi üle kahe aasta.Foto: Vida Press

Piltilus brünett näitlejanna ning silmatorkavalt nägus iirlane – "Downton Abbey" staar Michelle Dockery ja PR-spetsialist John Dineen olid unelmate paar. Kuid nii nagu Lady Mary pidi matma autoõnnetuses hukkunud abikaasa, tuleb ka tema osatäitjal Michelle’il täna oma armastatud peigmees viimsele teele saata. Haruldane vähk murdis Johni vaid 34 aasta vanuses. 

Lady Mary abikaasa Matthew Crawley (Dan Stevens) surm 2012. aasta esimesel jõulupühal eetrisse jõudnud osas oli ülimenuka Briti seriaali vaatajatele täielik šokk. Noor advokaat, kel oli õnnestunud võita kapriisse Lady Mary süda, hukkus autoõnnetuses oma elu õnnelikemal päeval – just siis, kui Mary oli ilmale toonud nende esiklapse.

Ka tänavused jõulud on "Downton Abbey" näitlejannale traagilised, ja paraku juba päriselus. Irish Independenti andmeil suri pühapäeva hommikul Iirimaal Corki hospiitsis tema 34aastane peigmees John Dineen, kellega ta oli kihlunud alles tänavu. Kuldgloobuse võitjast näitlejanna jõudis neljapäeval kallima surivoodile Ühendriikidest, kus ta oli olnud "Downton Abbey" reklaamiturneel. Johni viimsetel eluhetkedel olid tema ümber ka pereliikmed. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

14.01.2019
„Downton Abbey“ staar võttis naise
13.11.2017
„Downton Abbey“ kaunitar peab end leseks
12.05.2017
"Downton Abbey" tähest saab kirjanik Roald Dahl
15.08.2016
Uus seriaal aitas "Downton Abbey" kaunitaril peigmehe surmast üle saada

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee