Foto: Kanal 2
Õhtuleht.ee 14. detsember 2015 15:16
Täna kell 21.30 alustab uut hooaega Kanal 2 tõsielusari "Eesti tippmodell". Kohe saate algul selguvad kümmekond õnnelikku, kes sadade modellide hulgast sobivad finalistideks. Neil seisab täna ees kaks hirmuäratavat fotosessiooni. 

 

Kes nad on...? Kust nad tulevad...? Vaid loetud päevad ülipõneva uue hooajani!

Posted by Eesti tippmodell on 10. detsember 2015. a.

Modellisaate uuel hooajal otsitakse parimat kommertsmodelli. See annab võimaluse ka kurvikamatele ja seksikamatele neidudele, kes ei vasta "klassikalise kõrgmoe" standarditele. "Otsime inimest, kes töötab väga hästi videokaamera ees, tekstiga ja ka fotol. Ta oskab suurepäraselt maha müüa tooteid, end presenteerida ja on hea esineja. Nagu igal aastal, otsime põnevat karakterit," selgitab modellisaate kohtunik ja saatejuht Liisi Eesmaa.

Teda aitavad kohtunikutöös ka varasematest hooaegadest tuntud tippfotograaf Toomas Volkmann ja episoodiliselt moeekspert Urmas Väljaots. Uus meeskonnaliige on moeportaali Catwalk toimetaja Mari-Liis Helvik, kes juhendab modelle nii võtteplatsil kui jälgib nende tegemisi modellimajas.

Esmalt korraldatakse fotosessioon kõrgel laulukaare serval, kus nii mõnigi modellidest elab üle kõva vapustuse. Edasi seisab ees pidulik moeshow ei kuskil mujal kui prominentide... söögilaual! Modellid kolivad sisse ka luksuslikku modellimajja ja kohe lahvatab konkurentide vahel ka armutu olelusvõistlus.

"Eesti tippmodell" on Kanal 2 eetris esmaspäeviti kell 21.30. Modellisaate telgitaguseid kajastab jätkusaade "Eesti tippmodell täiega" Kanal 11 eetris kell 22.30.