Saund

Erki Pärnoja: lapsed panevad vähest vaba aega maksimaalselt ära kasutama 

Jaanus Kulli, 12. detsember 2015, 06:00
TAEVAMÄE POOLE: Ewert and the Two Dragonsi kitarrist Erki Pärnoja oma Telliskivi loomelinnaku harjutusruumis sooloplaati salvestamas. Ta märgib, et mittetäispikale albumile viitav ingliskeelne lühend EP langeb kokku tema initsiaalidega. Foto: Riina Varol

"Nooremana arvasin, et tuleb kähku oma isiklikud ambitsioonid ellu viia. Et kui lapsed tulevad, ei saa enam midagi tehtud," muheleb ansambli Ewert and the Two Dragons kitarrist Erki Pärnoja, kes tegi just nüüd, kahe lapse isana, teoks ammuse unistuse oma soololoomingut avaldada.

"Mul oli ajast, kui hakkasin kitarri mängima, 15 aastat võimalus sooloplaat välja anda. Ma ei pidanud oma aega kellegagi jagama, kellegi teise eest vastutama. Aga midagi ei sündinud," raputab 31aastane muusik endale tuhka pähe.

"Ent kahe lapse kõrvalt oli see võimalik. Nüüd julgen öelda, et lapsed pigem vabastavad ja inspireerivad. Nad panevad seda vähest aega, mida saad endale lubada, maksimaalselt ära kasutama," tõdeb Erki, kellel on džässlauljast elukaaslase Anna Põldveega aasta ja kaheksa kuu vanune tütar Marta ning kahekuune poeg August.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

15. august 2018, 11:40
Erki Pärnoja: õpetan lastele, et kellelegi ei tohi haiget teha
12. mai 2018, 20:43
PALJU ÕNNE! Erki Pärnoja sõudis oma kallimaga abieluranda
7. detsember 2015, 13:22
ERKI PÄRNOJA OMA SOOLOALBUMIST: muusika filmile, mida ei ole

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee