Inimesed

KEHAKEELEEKSPERT: president Ilvese kirg Kupce vastu on lahtunud – nende armulugu on kestnud kaua (140)

Katharina Toomemets, 11. detsember 2015 06:00
TURVALINE SUHE: Atali Stahlman ütleb kolmel sündmusel – Arvo Pärdi juubeli­kontserdil (suurel pildil), Viljandi muusika­festivalil (vasakul) ja presidendi plaadi­esitlusel (paremal) – tehtud piltide järgi, et kirg on nende suhtest Tooma poolt juba kadunud, seega ei saa tegu olla värske armumisega.Foto: Elmo Riig / Sakala
"Kui tegemist on värske armastusega, ei lase ükski mees iialgi naisel enda taga lonkida. See võib olla armastus naise poolt ja on üks-kaks aastat vana, aga mehe kirg on lahtunud – tema suhtub naisesse nagu sõpra," ütleb psühholoog ja kehakeeleekspert Atali Stahlman, vaadates president Toomas Hendrik Ilvese ja tema värske kihlatu Ieva Kupce pilte. 

Kui Ilves ja Kupce suvel üheskoos Arvo Pärdi juubelikontserdil käisid, lõi see kulutulena käima kõiksugu kuulujutud. Kas Ilvesel on tõesti pärast lahutust uus kaaslane? Nüüd on pilt selge: Läti kaitseministeeriumi küberjulgeolekupoliitika juht ja nõunik on meie presidendi värske kihlatu. Palusime kehakeeleekspert Atali Stahlmanil analüüsida, milline on Ilvese ja Kupce suhe.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22.11.2015
VIDEO | President Ilves: mu kõrval on naine, keda ma armastan
20.11.2015
President Ilves esitles Riias oma kogumikplaati: ma armastan Lätit ja ma armastan Ievat!
17.11.2015
Ieva Kupce uhke kaelaehe on pärit Eestist
11.11.2015
FOTOD | Ilves eelistab alluvatena naissõdalasi, kaasadena pehmeid naisi