Inimesed

FOTOD | Ilves eelistab alluvatena naissõdalasi, kaasadena pehmeid naisi (21)

Katharina Toomemets, 11. detsember 2015, 06:00
PRESIDENT TOETAS: Ülle Madise, kes enne oli presidendi õigusnõunik, töötab nüüd õiguskantslerina. Sellesse ametisse sai ta just nimelt Ilvese ettepanekul.Foto: Andres Putting / Ekspress Meedia

Ilvest ümbritsevad ja ümbritsenud naised jagab psühholoog ja kehakeeleekspert Atali Stahlman kahte leeri – võitluskaaslasteks ja eraeluks sobilikeks. "Mõlemad naised, kellega Ilves abielus on olnud, on mittevõimukad, sest Toomas ise on ülivõimukas. Võimukad naised on tema alluvad," ütleb Stahlman. 

Ilvese endised ja praegused alluvad – julgeolekunõunik Merle Maigre, endine nõunik Iivi Anna Masso, endine Rahvusvahelise Kaitseuuringute Keskuse juhataja Kadri Liik ja presidendi endine õigusnõunik Ülle Madise – on Stahlmani sõnul väga sarnased tüpaažid. "Nad on mehelikud, resoluutsed, karmide elukutsete ja väljaütlemistega. Seda, et neil mingit suhet oli, ma ei usu. Muidugi on need naised võinud olla temasse armunud."

Neid naisi nimetab Stahlman Ilvese muusadeks, kellega ta on saanud rääkida intellektuaalsetel teemadel. "Nad on olnud Ilvese sõbrad, toetajad, ülitugevad ja kõvade egodega, tööle orienteeritud ja targad naised." Atali sõnul võivad need naised küll olla Ilveselt rohkemat oodanud, kui mees neile andnud on.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

11. detsember 2015, 06:00
KEHAKEELEEKSPERT: president Ilvese kirg Kupce vastu on lahtunud – nende armulugu on kestnud kaua
11. detsember 2015, 06:00
Ieva Kupce ei vaja presidendi abikaasa hüvesid
10. detsember 2015, 18:50
ÕHTULEHE VIDEO | Millist lätikeelset armastusluuletust võiks president Ilves lugeda Ieva Kupcele? Contra teab!
10. detsember 2015, 13:00
ILVES FACEBOOKIS: Ieva ei vaja täiendavaid hüvitisi, loobub esindustasust, sekretärist kui ka ametiautost

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee