TULE SINAGI MULLE, TULE NAGU HÄDAPÄRASTKI: Tegelikult läksid Renate Karhu ja Väino Puura teed pärast filmivõttteid lahku ning pärast Renate Estoniast äraminekut ei kohtunud nad enam kunagi.Foto: Kaader filmist
Jaanus Kulli 11. detsember 2015 06:00
Kultusfilmis "Siin me oleme" Punapead mänginud Renate Karhu lahkus jäädavalt meie seast. 

Kultusfilmis "Siin me oleme" Punapead mänginud Renate Karhu lahkus jäädavalt meie seast. 

"Renate jääbki mulle elu lõpuni meelde ja silme ette noore punapeana, nagu ta filmis oli," meenutab Mart Nõmmemeest mänginud Väino Puura. "Renate oli nagu liblikas-punapea."

"Ma ju ütlen talle filmi lõpus, et tule sinagi mulle, tule nagu hädapärastki. Aga tegelikult läksime me kumbki oma teed. Nii nagu filmis, jäi Renate minu jaoks nooreks ka elus," ütleb Puura. Ometi töötasid nad koos sama katuse all Estonia teatris, kus Väino Puura on ooperi- ja operetisolist, Renate Karhu laulis aga teatrikooris.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (15)

to: Päike muidugi koguaeg paistis. 12. detsember 2015 20:26
Ei paistnud kogu aeg päike, vahel sadas ka. Aga orje sellest ajast ei mäleta. V6ibolla sina olid ori, aga sind 6nneks ei tundnud!
sik-sak 12. detsember 2015 07:53
Filmikunsti suurim ime on. et tegelased jäävad vaatajate jaoks alati elusaks.
Tõtt-öelda ei tabanud ma ära, mis salapärane naine too Lõke fiomis oli. Kas Kohviveski sugulane? Võeti tee äärest hääletajana peale? Võeti Tallinnast peibutuseks kaasa, et suvitamiskoht kindlasti saada ;"(peremees, kulla peremees!" Oli vaja kedagi, kes Kohviveskiga kätšiks ja madrused omavahel tülli ajaks ja peremehes armuleegi süütaks, aga kes ta tegelikult oli?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS