Elina Born ja Stig Rästa.Foto: Mati Hiis
Õhtuleht.ee 10. detsember 2015 06:00
Tänavune eestlaste jõulupidu Helsingis Kulttuuriareena Glorias saab olema tõeliselt glamuurne – seal esinevad Elina Born ja ansambel Traffic, plaate keerutavad Argo Lepik ja Ivo Jäger ning silmailu pakuvad Dancesti tantsutüdrukud. Jõulumaagia toob lavale illusionist Jürgen Veber.

"Oleme plaaninud suurde peosaali mugavad istumiskohad laudadega, seega oleme otsustanud piirata piletite arvu 400–500ni," räägib üritust korraldava eestikeelse Soome raadiojaama Finest FM müügi- ja turundusjuht Enari Maiste.

"Sissepääsu eelduseks on viisakas riietus. Peole on end registreerinud mitmete ettevõtete esindajad ja see annab võimaluse luua uusi kontakte," selgitab Enari Maiste.

Mitteametlikel andmetel elab Soomes vähemalt 100 000 eestlast.

Samal teemal

Kommentaarid  (9)

Peoline 20. detsember 2015 00:22
Kohutav pettumine järjekordne raha tegemisvõimalus.Uksed avati kell kaheksa järjekorrs sai väljas seistud ja sees oli asi kaugel glamuurist, Naiste wc ilma prillauata ja suurest saalist polnud juttugi .lauda pääsesId esimesed ja teiste võimalus seista ukseaugus.Korraldajad mõelge ikka ennem mis tähendab jõulupidu ja milline peab see väla nägema.Otsustasime pärast paaritunnist olemist lahkuda kuna panite oma glamuuriga ikka tõeliselt metsa.
Eestlane 14. detsember 2015 11:04
Tõesti kahtlen kas sinna üldse 200 inimest kohale tuleb. Kus küll sellised numbrid on võetud 400-500.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS