NOORIM SOOVAHETAJA: «Ma olin täiesti tüdrukulik tüdruk,» meenutas maailma noorim soovahetaja, poisina sündinud poptäht Kim Petras oma lapsepõlve. Foto: Vida Press
Õhtuleth.ee 10. detsember 2015 06:00
Maailma noorima soovahetajana on ajalukku läinud Saksa poptäht Kim Petras (pildil 2013. aastal)

Timina sündinud poiss alustas 13aastaselt hormoonasendusravi, sest midagi hirmsamat kui häälemurre ja habeme kasvamine ei suutnud ta endale ette kujutada.

"Olen end alati naisena tundnud," rääkis ta 2009. aasta algul Briti lehele The Sun.

"Ma lihtsalt sündisin vales kehas. Tegelesin väiksena ainult tüdrukute asjadega, mul olid ainult tüdrukutest sõbrad. Ma tahtsin alati mängida nukkudega, armastasin kleite ja roosat värvi. Ma olin täiesti tüdrukulik tüdruk."

14aastasena tohtis Kim end dokumentides ametlikult tüdrukuks nimetada. 2008. aasta sügisel, kui Kim oli saanud 16, läks ta soovahetusoperatsioonile. Saksa võimud olid võtnud kuulda tema palvet alandada soovahetuslõikuste alampiiri 18 eluaastalt 16-le.

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

pervahv 10. detsember 2015 10:30
iha.ee portaalis saab nokuga tüdrukutega tutvuda ja suguelu ka sellise elukaga järgi proovida kui huvi on
Ei tea 10. detsember 2015 09:22
kuidas suus sai elatud, kui neid vahetuse operatsioone veel ei tehtud?See et ma pikki pukse armastan kanda, ei tähenda , et olen poiss!Selline tähelepanu vajadus...
No 10. detsember 2015 10:33
Eks siis olid lahenduseks enesetapud ja psüühilised häired. Need, kes erinevusi mõista ei suuda, süüdistavad kõiki tähelepanuvajaduses.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS