Foto: TV3
Õhtuleht.ee 9. detsember 2015 12:59
Teleprodutsent Toomas Kirsi arvates liigub Eestis ringi väga palju poliitkirjandust, mille hilisemaks näiteks Vilja Savisaare raamat "Vilja teine elu".

"Eestis on selline tore tendents, et meil on selline poliitkirjandus läinud väga popiks. Alles näidati, kuidas Vilja Savisaare väikese Vilja kannatused Edgariga ja siis vabastav Reformierakond, kes päästis Vilja selle koletise küüsist. Et see Eesti rahval kunagi meelest ei läheks, jättis Vilja endale nimeks Savisaare. See oleks nagu selline "Väike maa", mis Brežnev omal ajal kirjutas," rääkis Kirss TV3 saatele "Seitsmesed uudised".

"See on päris jube, mis Eestis ilmuvad ja keda peaks huvitama ühe väikese Vilja teod ja tegemised ja tegemata jätmised. Ka Vahur Kersna rääkis oma esimeses raamatus Viljast, nüüd Vilja, nüüd räägib Edgar Savisaar oma raamatus Viljakesest. Tore tandem Pruuli-Muuli on nagu Ilf ja Petroff. Kui seda võtta naljaraamatuna, on see väga okei," lisas Kirss.

Samal teemal

Kommentaarid  (124)

Selle raamatu põhjal 11. detsember 2015 12:14
küll Edgari maine ei lange. Hoopis tõuseb kardinaalselt. Ta oli ikka väga hea mees sellele manipulaatorile,kes ennast iga hinna eest tahab puhtaks pesta. Lugesin kusagilt ühe Ajakirja (vist oli Naisteleht) mingit artiklit,et see raamat on nagu hoiatuseks teistele. Täitsa nõustun autoriga. See raamat ongi hoiatuseks ,et on olemas ka selliseid naisi,kes pereväärtusi millekski ei pea ja vaikselt ning salaja järgmise mehe juurde ennast nihverdavad,tehes endisest mehest patuoina. Uskuge,Viljakene ei saa veel rahu. Nii väga igatseb oma endist meest. Küll tulevad uued trikid,kui saab aru,et oodatud tulemust raamat ei andnud. No kaua võib?
fdgastae 13. detsember 2015 12:12
S oli kogu aeg teiste naistega, see on laialt teada. Loost Salumäega olen kuulnud juba u 10 aastat tagasi.
Ja abielunaine ei pea kannatama lõputult, vaid võib ka õnnele loota. S. oli lisaks ka selline isa, keda endale ei sooviks.
Naised loodavad, et olukord paraneb, aga seda ei juhtunud.
Mõni mees ei ole loodud pereeluks, egapole tal ka empaatiat.
Ei huvita 11. detsember 2015 12:07
tõesti mitte kedagi tema valed ja halamised,mida ta oma lapse isa pihta loobib. See on sama,mis häbistada pidevalt oma last. Ta valis ju vabatahtlikult selle mehe,mis ta nüüd oigab. Oleks pidanud ju teadma,et nii head meest ta enam ei saa. Poleks vaja olnud teise mehe voodisse ronida kiimasena. Nüüd pettununa loobib muudkui endist meest inetustega ja aru ei saa,et ükskõik ,mida ta teeb,mitte keegi ei usu teda.Ei saagi uskuda,sest ükski normaalne naine ei pese oma musta pesu avalikkuse ees. Mis oli see oli,nagu igas abielus ja see jäetakse endale. Aga tema hakkas enda liiderlikkust Edgari kaela ajama. Keegi peab ju süüdi jääma. Naerukoht. Suur naerukoht.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS