Saund

ÕHTULEHE VIDEO | Kristjan Hirmo: eelarvamuste kohaselt kaasnevad elektroonilise tantsumuusikaga narkootikumid, vägivald ja räpane seks, kuid nii see pole! (19)

Geidi Raud | Video: Mari Luud, 8. detsember 2015 12:08
Foto: Mari Luud
DJ Kristjan Hirmo ütleb, et tagasiside möödunud suvel Pärnus toimunud Weekend Festival Balticule, kus ta ka ise üles astus, on olnud positiivne ja talle on öeldud, et tegemist oli ühe paganama laheda ettevõtmisega.

Siiski tõi ta välja ka fakti, et osad inimesed suhtuvad elektroonilisse tantsumuusikasse eelarvamustega. "Selle muusikastiili suhtes on ikka inimestel olnud kogu aeg selline väike eelarvamus, et see on mingi põrandaalune värk ja et see on midagi kahtlast, illegaalset, millega kaasnevad narkootikumid, vägivald ja dirty sex (inglis k. räpane seks - toim.) ," selgitas Hirmo muiates, kuid märkis, et tegelikult asi nii ei ole. 

Vaata rohkem Õhtulehe videost!

Esmaspäeva õhtul esilinastus Tallinnas Coca Cola Plaza kinos Weekend Festivali järelfilm, kus paljastati, et 2016. aasta suvel toimub suurejooneline tantsumuusikafestival ühe nädalavahetuse jooksul kokku kolmes Põhja-Euroopa linnas: Stockholmis, Helsingis ja Pärnus.

Erinevalt harjumuspärasest kinoseansist seisis eile õhtul keset vastavatud Scape kinosaali diskoripult, kus kodumaised artistid Bombossa Brothers, Cartoon ja Kert Klaus enne järelfilmi linastumist mõnusat beat'i lasid. Õhtut juhtis Kristjan Hirmo.

Samal teemal

30.01.2016
KRISTJAN HIRMO DISKORIAMETIST 90NDATEL: muusikat tuli raadiost ja tuttavate plaatidelt lindistada
08.12.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Weekend Festivali produktsioonijuht: uus festivaliala tuleb veel suurem ja võimsam
08.12.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Cartooni sisetunne ennustab 2016. aasta Weekend Festival Balticule poole rohkem külastajaid, kui möödunud suvel!
07.12.2015
ÕHTULEHE VIDEO | WEEKEND FESTIVAL BALTIC TOIMUB TAAS PÄRNUS: vaata, mida arvab sellest abilinnapea!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee