Saund

ÕHTULEHE VIDEO | Weekend Festivali produktsioonijuht: uus festivaliala tuleb veel suurem ja võimsam (3)

Geidi Raud | Video: Mari Luud, 8. detsember 2015 11:22
Foto: Mari Luud
Eesti mees Taavi Randoja, kes tegutseb 2016. aasta augustikuus teist korda meie kodumaa pinnal toimuva suurejoonelise tantsumuusikafestivali Weekend Festivali produktsioonijuhina, lubab, et Pärnu rannas peetav festival laiendab oma piire ja saab olema veelgi võimsam kui möödunud aastal.

Randoja sõnul tuleb juurde ka neljas lava ja festivaliala saab olema kolmandiku võrra suurem, kui möödunud korral. "Oleme tõmmanud piire suuremaks, et rohkem inimesi ja rohkem kõike muud sinna platsi peale ära mahutada." Vaata rohkem Õhtulehe videost!

Esmaspäeva õhtul esilinastus Tallinnas Coca Cola Plaza kinos Weekend Festivali järelfilm, kus paljastati, et 2016. aasta suvel toimub suurejooneline tantsumuusikafestival ühe nädalavahetuse jooksul kokku kolmes Põhja-Euroopa linnas: Stockholmis, Helsingis ja Pärnus.

Erinevalt harjumuspärasest kinoseansist seisis eile õhtul keset vastavatud Scape kinosaali diskoripult, kus kodumaised artistid Bombossa Brothers, Cartoon ja Kert Klaus enne järelfilmi linastumist mõnusat beat'i lasid.

Samal teemal

25.01.2016
ESIMESED ESINEJAD TEADA: vaata, kes astuvad üles Weekend Festivalil Pärnus!
19.01.2016
TV3 VIDEO | TV6 toob ekraanile uue muusikasaate "Weekender"
13.01.2016
VIDEO | Vaata, mida teeksid Pärnus käinud maailmakuulsad DJ-d, kui nad oleksid jumalad!
08.12.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Kristjan Hirmo: eelarvamuste kohaselt kaasnevad elektroonilise tantsumuusikaga narkootikumid, vägivald ja räpane seks, kuid nii see pole!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee