Saund

ÕHTULEHE VIDEO | Cartooni sisetunne ennustab 2016. aasta Weekend Festival Balticule poole rohkem külastajaid, kui möödunud suvel! (3)

Geidi Raud | Video: Mari Luud, 8. detsember 2015, 09:27
Foto: Mari Luud
Eesti elektroonilise tantsumuusika koosseis Cartoon, kuhu kuuluvad Hugo-Martin Maasikas, Joosep Järvesaar ja Ago Teppand, tegi oma esimese suurema ülesastumise möödunud suvel Weekend festivalil. Millist tagasisidet nad oma esinemisele said ja mida ootab Cartoon 2016. aasta festivalilt? Vaata Õhtulehe videost!

Esmaspäeva õhtul esilinastus Tallinnas Coca Cola Plaza kinos Weekend Festivali järelfilm, kus paljastati, et 2016. aasta suvel toimub suurejooneline tantsumuusikafestival ühe nädalavahetuse jooksul kokku kolmes Põhja-Euroopa linnas: Stockholmis, Helsingis ja Pärnus.

Erinevalt harjumuspärasest kinoseansist seisis eile õhtul keset vastavatud Scape kinosaali diskoripult, kus kodumaised artistid Bombossa Brothers, Cartoon ja Kert Klaus enne järelfilmi linastumist mõnusat beat'i lasid.

Samal teemal

3. veebruar 2016, 13:39
VIDEO | Nagu printsess herneteral ehk Vaata, kuidas Joosep Järvesaar esitas Kristel Aaslaidi asemel Cartooni lugu!
19. jaanuar 2016, 13:57
TV3 VIDEO | TV6 toob ekraanile uue muusikasaate "Weekender"
13. jaanuar 2016, 14:50
VIDEO | Vaata, mida teeksid Pärnus käinud maailmakuulsad DJ-d, kui nad oleksid jumalad!
8. detsember 2015, 12:08
ÕHTULEHE VIDEO | Kristjan Hirmo: eelarvamuste kohaselt kaasnevad elektroonilise tantsumuusikaga narkootikumid, vägivald ja räpane seks, kuid nii see pole!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee