VÕIT KÄES: "Ma annan 10 000 eurot Tartu ülikooli kliinikumile," ütles heategevusliku näosaate võitja auhinnatšekki vastu võttes.Foto: Laura Oks
Katharina Toomemets 7. detsember 2015 06:00
Populaarseima meelelahutussaate "Su nägu kõlab tuttavalt" neljanda hooaja võitis Juss Haasma. Teise koha sai Saara Kadak, kolmandaks tuli Rolf Roosalu ja neljandaks Liina Vahtrik

Populaarseima meelelahutussaate "Su nägu kõlab tuttavalt" neljanda hooaja võitis Juss Haasma. Teise koha sai Saara Kadak, kolmandaks tuli Rolf Roosalu ja neljandaks Liina Vahtrik. 

Võidumees Juss Haasma valis finaalis kehastamiseks raskerokibändi AC/DC, mida ta on juba veerand sajandit fännanud. "See oli lasteaia aeg, 90ndate algus. Ma võisin olla viie-kuueaastane poisike, kui ma vaatasin VHSi pealt "Thunderstrucki" videot ja nägin, mis maailmas toimub ning millised mehed on AC/DC mehed," on Juss Õhtulehele rääkinud. "Mu papsil oli VHSi peale kuskilt paar lugu salvestatud. Seal oli ka AC/DC "Thunderstrucki" ametlik muusikavideo. Käisin kinos ühte filmi vaatamas, kus see oli soundtrack’iks, ja see oli kõige kihvtim lugu, see oli nii äge."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

on 7. detsember 2015 08:13
Oh,vana naise süda lõhkes,nii armas võit! Teised ka kõik tublid!
oh 7. detsember 2015 08:07
kui kahju,üks lõbus ja lahe saade jälle lõppenud.Suur,tänu teile kõigile ,olete võitjad kõik.Suurepärased näitlejad ja suurepärased lauljad.Kõigile saate tegijatele jõudu järgmise saate teostamisel.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS