Inimesed

VANA ARM EI ROOSTETA! Saatejuht Peeter Võsa taas oma laste ema embuses? (38)

Katharina Toomemets, 3. detsember 2015 06:00
JÄLLE KOOS?: Saatejuht Peeter Võsa jääb napisõnaliseks ega vasta, kas ta on leidnud tee tagasi oma laste ema Merlyni juurde. Mehe Facebooki leht annab alust arvata, et nii võib see olla.Foto: Mati Hiis

"Tundub, et Peeter Võsa on jälle oma laste ema Merlyniga paari läinud. Vähemalt Facebookis on nad end küll suhtesse märkinud," juhib üks tähelepanelik Õhtulehe lugeja toimetuse tähelepanu. Ja tõesti – lähemal uurimisel selgub, et Peeter Võsa (47) sotsiaalmeediakontol seisab märge, et ta on suhtes Merlyni-nimelise kasutajaga ning selle alguseks on märgitud aasta 1989. Mõlema profiilidel on näha ühiseid pilte ja positusi koosveedetud hetkedest.

Kui saatejuhi käest asja kohta uurida, naerab ta esiti südamest. "Nii ja mis siis nüüd lahti?" küsib Peeter vastu. Kas toimetuse info vastab tõele? "Tõele? See, et ma elan koos oma laste emaga?" keerutab ta, peab siis pausi ja hakkab taas naerma. "Ma ei tea, kas ma pean lõbustama oma eraeluga kõiki Õhtulehe lugejaid." Küsimusele, kas Peeter ei kinnita ega lükka väidet ümber, vastab ta taas naerdes: "Jumal, ma ei tea. Kirjutage, mis tahate."

Võsa on ajakirjanduse andmetel oma laste ema Merlyniga kokku-lahku kolinud mitmeid kordi. Aastal 2006 juulis seostas ajakiri Just! teda Tanel Padari eksnaise Katarinaga. Neid nähti sageli koos liikumas ööklubides, restoranides ja rannaski. "Olin alguses täitsa keeletu, kui Peeter Võsat koos Katarinaga nägin. Nad olid ilmselgelt armunud ja rõõmsad," ütles anonüümne allikas ajakirjale.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee