Inimesed

ABIELUSAATE HELEN: Siim jooksis paljalt vannituppa ja hakkas minu ees häda tegema! (82)

Katharina Toomemets, 2. detsember 2015 06:00
HÕISSA PULMAD! Või siiski mitte... Abielusaate Helen pihib, et Siim käitus tema jaoks liiga pealetükkivalt.Foto: Marilin Leenurm

"Siimu paljalt vannituppa jooksmine oli esimese kohtumise kohta liiga ettearvamatu. Situatsiooni tegi minu jaoks hirmsamaks tõsiasi, et mul polnud kuskile pageda," räägib saates "Abielus esimesest silmapilgust" osalenud Helen, kes nüüd abikaasa Siimu kohta nii mõndagi paljastab. 

Täna õhtul jõuab eetrisse abielueksperimendi järelsaade, kus osalised oma suud puhtaks räägivad ning lõpuks selgub, mis on saanud saate lõpus kokku jäänud Liisi ja Juhani abielust. Üks saatepruutidest, Helen, on aga juba furoori tekitanud, kui avaldas oma blogis kirjutise, mis tema abikaasat just eriti heas valguses ei näita.

Helen tunnistab oma ajaveebis, et uskus, et talle valitud mees on vaiksemapoolne, sõbralik ja rahulik inimene. "Kui Siimu esimest korda altari ees nägin, tundsin, et ta on inimene, kellega ma poleks suhtlema hakanud, kui oleksin teda mujal kohanud. Pöörasin talt pilgu eemale ja tegin sisse kõndides kivistunud näo," kirjeldab Helen Õhtulehele oma esimesi muljeid.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

26.02.2017
Abielusaate-Helen õpetab, kuidas mehest lahti saada: klammerdu, saada endast koledaid pilte ja tee draamat!
07.02.2017
MEENUTA! | Kas mäletad Abielusaate Helenit ja Liisat, kes taaskord teleekraanilt suhet otsivad?
28.07.2016
TV3 VIDEO | Abielusaate-Helen taas armastuse otsingul
05.01.2016
Abielusaate-Helen: "Ma ei ole mingi ülbe ja tühi blondiin, vaid pigem teadlasetüüpi nohik."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee