Inimesed

Juss Haasma: vaimustusin AC/DCst juba viieaastase poisikesena (19)

Silja Ratt, 30. november 2015, 06:00
LÄHEB TAGASI LAPSEPÕLVE: Juss Haasma kehastab näosaate finaalis oma lapsepõlve lemmikbändi AC/DC solisti Brian Johnsonit (vasakul). Fotol ka soolokitarrist Angus Young.Foto: Reuters / Scanpix

"See oli lasteaia aeg, 90ndate algus. Ma võisin olla viie-kuueaastane poisike, kui ma vaatasin VHSi pealt "Thunderstrucki" videot ja nägin, mis maailmas toimub ning millised mehed on AC/DC mehed," meenutab Juss Haasma, et teda seob raskerokibändiga AC/DC, mille solistiks ta saate "Su nägu kõlab tuttavalt" finaalis kehastub, veerandsaja-aastane fännikogemus. 

"Mu papsil oli VHSi peale kuskilt paar lugu salvestatud. Seal oli ka AC/DC "Thunderstrucki" ametlik muusikavideo. Käisin kinos ühte filmi vaatamas, kus see oli soundtrack’iks, ja see oli kõige kihvtim lugu, see oli nii äge. Mind lõi see nii särama," kirjeldab Juss Haasma (30), kuidas ta juba väikese poisina Austraalia rokipundist vaimustus. "Nüüd tuleb see väikese poisi kihk kuidagi välja elada," muheleb näitleja.

Bändil on tema meelest ka peale "Thunderstrucki" palju ägedaid lugusid. "Miks AC/DC on AC/DC – sellepärast, et Brian Johnsonil on ainulaadne hääl, mida kellelgi teisel ei ole. Kui selline hääl kasutatakse ära rokkmuusikas, siis lisab see kogu ansamblile tohutu väe ja jõu," arvab Juss. "Ainult "Thunderstrucki" pärast pole kindlasti mõtet kontserdile minna. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18. mai 2017, 14:16
AC/DC laulja naasis üle pika aja lavale
6. detsember 2015, 22:44
FOTOD JA VIDEOD | Millised olid näosaate võidumehe Juss Haasma esitused?
3. detsember 2015, 15:47
TV3 VIDEO | Kes keda ehk Sepo ja Mikk teevad näosaate finaalis Elinat ja Stigi, Lenna ja Piret aga õdesid Kõlareid
28. november 2015, 06:00
Saara Kadak: teatri- ja teletöös üritan ma olla võimalikult voolitav savi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee