Tele

"HOMMIK ANUGA" | Dirigent Erki Pehk räägib avameelselt elust Eestis geina (45)

Toimetas Marge Sillaots, 28. november 2015 14:02
Erki Pehk.Foto: Ülo Josing / ERR
ETV saates "Hommik Anuga" on homme külas dirigent Erki Pehk, kes räägib avameelselt sellest, kuidas on võimalik elada Eestis geina.

"Ma olen loomulikult gei, olen seda kogu aeg olnud ja olen seda tunnetanud lasteaiast saati. Minu jaoks ei ole see olnud mingisugune uudis, et ma olen teistsugune. Küll aga on elus olnud etappe, kus ma olen püüdnud tõestada, et ma ei ole teistsugune. Aga oma loomuse vastu ei saa," räägib Pehk.

"On natuke naeruväärne, et ühe inimese seksuaalne sättumus on probleem. See peaks olema normaalne. See ei peaks olema selline asi, mis sulle templina otsa ette lüüakse," ütleb ta.

Lisaks Pehkile on saates külas supermodell Karmen Pedaru, kes teeb ülevaate oma tõeliselt valusast tööst. "Mul on 41 või 42 suurusega jalg, aga alati antakse mulle king suurusega 38," pihib ta.

Saate muusikalise osa eest kannab pühapäeval hoolt Daniel Levi, kes räägib muuhulgas oma suhtest usu, muusika, elu ja naistega.

Ning kuna 12. detsembril oleks legendaarne laulja Frank Sinatra saanud 100-aastaseks, teeb Daniel vanameistrile suurejoonelise muusikalise kummarduse ning kannab ette oma versiooni laulust "New York, New York".

"Hommik Anuga" on ETV ekraanil juba homme kell 10.