Inimesed

Karmen Pedaru: olen lavale läinud ka otse varbaoperatsioonilt (9)

Kais Allkivi, 27. november 2015 06:00
EESTI VISIITKAART: Moemaailmas teavadki paljud Eestit tänu Karmen Pedarule. "Loomulikult on küsitud mu päritolu kohta. Ent need, kes Eestist midagi teavad, küsivad tihtipeale, kas vastab tõele, et Eestis on ilusad naised," muigab supermodell. Pildil Anne & Stiili ilulemmikute galal Kultuurikatlas katelde saalis auhinnaks saadud Ivo Lille klaasskulptuuriga "Ilulooja". Foto: Alar Truu

"Ma olen inimene, kes kunagi ei kurda, ja see on mind viinud sinna, kus ma praegu olen," usub supermodell Karmen Pedaru, kellele sai eile osaks ka kodumaa tunnustus – Anne & Stiili ilulemmikute galal võttis ta vastu Ly Ranne fondi auhinna Ilulooja. 

Pealtnäha habras modell peab tegelikult olema õige sitke. "Näiteks olen läinud lavale otse opilaualt, kuhu sattusin sissekasvanud varbaküüne tõttu," meenutab Karmen, et on pidanud isegi valu trotsides kontsakingad jalga panema ja rambivalgusse kõndima. 

Michael Korsi esimodell, kelle veebileht Models.com on paigutanud modellide esiviiekümnes neljandale kohale, sattus välismaa moelavale üheksa aastat tagasi 16aastase neiuna, kui esitles Christopher Kane’i kevadkollektsiooni. Kaks aastat hiljem saabus suur läbimurre: New Yorgi moenädalal osales ta 43 show's.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

11.10.2019
Äge naine! Tippmodell Karmen Pedaru annetas varjupaigale suure rahasumma
15.05.2015
Karmen Pedaru tuli Eestisse sünnipäeva tähistama
15.05.2015
TÄNA | Karmen Pedaru tähistab sünnipäeva klubis Privé
03.02.2015
GALERII: Karmen Pedaru on H&Mi uue kollektsiooni reklaamnägu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee