Inimesed

Video näitab Charlie Sheeni ­teisele mehele suuseksi tegemas (9)

Triin Tael, 26. november 2015 06:00
HOLLYWOODI SEKSISÕLTLANE: Charlie Sheen on kelkinud, et ta on olnud vahekorras 5000 naisega. Kuid mitme allika väitel on tal olnud arvukalt seksisuhteid ka meestega. Foto: Reuters / Scanpix

USA kõmu-uudiste veebikülg Radar Online soetas video, kus superstaar Charlie Sheen teeb teisele mehele suuseksi ning suitsetab kräkki. Väidetavalt kaebas seksipartner "Kahe ja poole mehe" tähe herpese levitamise eest kohtusse – ent nüüdseks on selgunud, et Sheen oli selleks ajaks nakatunud HI-viirusesse.

Radar Online pole küll videot avaldanud, kuid väidab, et Charlie Sheen (50) seksib sellel Las Vegase hotellitoas teise mehega ning suitsetab kräkipiipu. Kõmuline video on pärit aastast 2011, kui maailma enimteeniva teletähe tiitlit kandnud Sheen vallandati "Kahest ja poolest mehest".

Eelmise nädala telepihtimuses väitis näitleja, et sai HIV-diagnoosi umbes neli aastat tagasi – järelikult 2011. Pole teada, kas video vändati enne või pärast diagnoosi. Sheenilt suuseksi saanud mees rääkis Radar Online’ile, et nad rahuldasid teineteist suuga ja käega, masseerisid, maadlesid mänglevalt, limpsisid teineteist ja olid kaitsmata vahekorras.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13.01.2016
HIV-positiivne Charlie Sheen lõpetas ravimite võtmise
09.01.2016
Charlie Sheen kuulab dr Ozi sõna
12.12.2015
Ekspruut: Sheen sundis aborti tegema ja peksis
30.11.2015
HIV-Charlie pritsis pornopeol oma verd

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee