Inimesed

PALJU ÕNNE! Liina Randpere on beebiootel! (98)

Katharina Toomemets, 20. november 2015 11:30
Liina RandpereFoto: Stanislav Moškov
"Tulin kapist välja," sõnas Raadio Uno saatejuht Liina Randpere (32) oma Facebooki lehel. Nimelt teatas ta tänases hommikuprogrammis "Totaalne ärkamine", et saab emaks. 

"Tähtaeg on märtsis, tuleb üks kala siia ilma juurde," kinnitab saatejuht Liina Randpere Õhtulehele, et uuel aastal saab ta esiklapse emaks.

Samal teemal

Liina ütleb, et tegelikult ei olnud tal alguses sellist plaani lapseootusest teatamiseks. "Kuna ma olen juba natuke ümar ja teadsin, et varsti nagunii välja tuleb, siis Robiga mõtlesime, et anname oma kuulajatele ikka kõigepealt teada," ütleb ta.

Liina, kes lisaks raadiotööle peab ka treeneriametit, kinnitab, et tema kavatseb tööd teha viimase vindini. "Kui tähtaeg oleks imeilusal suvepäeval, et saad puhata ja elu nautida, siis läheks varem, aga praegu pole vabal päeval midagi teha, sest ilmad on meil, nagu on," räägib naine. "Mulle meeldib tööl käia ja kuna mul pole selline töö, et peaks kaste tassima, siis ma arvan, et on okei."

Lapsetuba Liina veel sisustama pole hakanud ja kapid uue ilmakodaniku tarbeks veel riideid täis pole. "Mina ei ole selline beebihull nii-öelda. Ma võtan rahulikult – küll jõuab," räägib Randpere, et toimetab pigem hetkel oma igapäevases rütmis edasi.

Samal teemal

23.02.2016
Liina Randpere: minu esimesed sõnad last nähes olid: “Issand, ta on ju nii nunnu!”
21.10.2015
Valdo Randpere: aitäh õnnitluste eest, kuid me oleme Liinaga siiski vaid nimekaimud
21.10.2015
Lapseootel Liina Randpere: kavatsen tööd teha viimase vindini
13.02.2015
Milliseid trennirõivaid eelistab Liina Randpere?