Inimesed

Skandaal: Gwen Stefani mees pettis teda aastaid lapsehoidjaga! (4)

Triin Tael, 14. november 2015 08:00
KIRJU MINEVIKUGA MEES: Gavin sai abielu ajal teada, et tal on Suurbritannias teismeline vallastütar. Veel pidi Gwen taluma kuuldusi oma mehe kunagisest homokallimast. Foto: Vida Press

Gwen Stefani tunnistas hiljuti, et 13 aastat kestnud abielu purunemine tuli talle täiesti ootamatult. Ajakiri Us Weekly väidab end teadvat põhjust: Gwen näitas rokkarist abikaasale Gavin Rossdale’ile ust, kui selgus, et tollel oli kolm aastat salasuhe nende poegade hoidjaga.

Muusikupaari Gwen Stefani ja Gavin Rossdale’i abielu peeti Hollywoodis pilvituks – seda enam, et nende kahele pojale tuli mullu 28. veebruaril lisa. Ometi andis No Doubti lauljatar tänavu 3. augustil lahutuse sisse, viidates lahendamatutele erimeelsustele.

Lahutus jõustus eelmisel kuul. Veidi aega tagasi levisid kuuldused, et Gweni (46) elus on uus armastus – Nashville’i kantri-staar Blake Shelton (39), kes samuti lahutas tänavu abielu ning kes on nagu Gwengi USA televõistluse "The Voice" kohtunik. Novembri algul kinnitaski kõmuline paarike, et kuuldused nende armusuhtest on tõsi. 50aastane Rossdale olevat New York Posti andmeil kahtlustanud, et tegelikult sai romaan alguse juba varem, tema ja Gweni abielu ajal.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

15.11.2017
MAAILMA SEKSIKAIM MEES: „Olen kogu elu inetu olnud!“
03.05.2017
VALUS: Gwen Stefanil purunes lennusõidul kuulmekile
08.09.2016
Gwen Stefani eksmees semmib Tiger Woodsi eksnaisega
24.03.2016
Gwen Stefani arvas, et sureb pärast suhte purunemist

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee