Inimesed

Lauljatar Ele Millistfer naaseb üle kümne aasta Eesti muusikalilavale (1)

Aigi Viira, 14. november 2015 08:00
TAGASI MUUSIKALILAVALE: Lauljatar Ele Millistfer, kelle viimaseks tööks Eestis on seni Georg Malviuse rokkmuusikal «Rent» aastast 2004, teeb esimese tagasitulekusammu Vanemuise muusikalikontserdi «Memory 2016» laval. Plaanis on järgmisedki sammud, aga need on praegu kaugema tuleviku muusika. Foto: Aldo Luud

"Ma pole tõesti kümme aastat Eesti muusikalilaval üles astunud ega üheski suures muusikalis kaasa teinud," tõdeb lauljatar Ele Millistfer (33), kelle viimane töö Eestis on seni Georg Malviuse rokkmuusikal "Rent". Aasta siis oli 2004. "See oli nii ammu, et on täiesti normaalne, kui ma siinsele publikule meelde ei tule," lausub Ele, kes teeb esimese tagasitulekusammu Vanemuise muusikalikontserdi "Memory 2016" laval.

Kümme aastat tagasi kulges Ele ühest suurmuusikalist teise. Esmalt astus ta lavale "Hüljatutes", siis "Miss Saigonis" Tallinnas ja sellega tuuril Saksamaal. Seejärel tulid riburada "Oliver", "Rent" ja tuurilavastus "Hair", mille proove tehti Tšehhis Brnos, kuid tuurile mindi algatuseks Saksamaale. Koos Elega olid samal ringreisil ka Koit Toome ja Lauri Liiv. "Siis jäi mul lapsesaamisega üks tuurijupp vahele, aga pärast tütre sündi läksin veel tuurile Rootsi ja Taani."

Pärast rännurikast "Hairi" perioodi kadus Ele muusikalilavalt sootuks.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

08.01.2016
Ele Millistfer: "Süda hõiskas ja värises, kui öeldi, et hakkan muusikalis "Mamma Mia!" Donnat mängima."
11.09.2013
Ele Millistfer: laulmine soome keeles algul kohutas, nüüd julgen juba soome keeles rääkida
06.02.2013
Laulja Ele Millistfer: "Jätsin kerge südamega Tallinna linna maha!"
29.11.2005
Koit, Lauri ja Ele kaovad Saksamaa lavadele

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee