Inimesed

Artur Talvik: radikaalne dieet tõi mulle sapikivid (29)

Silja Ratt, 12. november 2015 07:00
27 KILO KAALUKAOTUST: Artur Talvik 2003. aasta lõpus, kui tema kehakaal lähenes 130 kilole, ja 2006. aasta alguses, kui see oli langenud 27 kilo võrra...Foto: Arno Saar

"Ühel hetkel olin ma nii peenike, et ehmatasin ise ka ära. Tuttavad naisterahvad, kes polnud mind tükk aega näinud, tulid tänaval vastu ja küsisid, kas mul on vähk. Kõik olid harjunud, et ma olen suurem tüüp ja siis korraga ainult nahk ja kondid," meenutab Artur Talvik aega, kui ta mitmesuguste dieetidega peaaegu 30 kilo kaalust alla võttis. 

Praegu riigikogus leiba teeniv filmiprodutsent ja stsenarist Artur Talvik räägib, et on elu jooksul katsetanud mitmeid dieete. Ühel hetkel oli Talviku kaal juba 127 kilo ning ta otsustas, et tuleb astuda tõsisemaid samme. "Kui on stressirohked perioodid, siis käin ja näksin täiesti kontrollimatult," tunnistab Talvik, et pingelisel ajal saab temast stressisööja.

Esimese tõsisema katse kaalu langetada tegi ta Levini dieediga. "Võeti vereproov, tehti varjatud toidutalumatuse test. Menüüs välistati need ained, mille vastu su kehal suur talumatus on," kirjeldab Talvik. "Kehakaal läks sellise tempoga alla, et ma ehmatasin täitsa ära," tunnistab Talvik, kes kaotas paari kuuga 15 kilo.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

07.12.2015
Artur Talvik: Eesti meremajandus on nagu peata räim
23.11.2015
Anne Veski: "Ma ei ole kunagi mõelnud, et õnn sõltub kilode arvust."
12.11.2015
NALJA JA SÄRINAT: kas see dieet aitab jõuludeks saledaks?
09.11.2015
Tasa, keha räägib! Kuula, mida ta tahab öelda!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee