Inimesed

Juss Haasma: On hetki, kui olen tundnud: võta aeg maha, muidu teed endale tööga otsa peale (8)

Kais Allkivi, 7. november 2015 07:00
VABAKUTSELISENA RAHUL: Kuigi Juss Haasma ei salga, et vabakutselise elu saab võrrelda sõiduga Ameerika mägedel, sobib just see talle kõige paremini – tööd saab teha mitmel pool ja eri inimestega ning pole ohtu mugavaks minna.Foto: Laura Oks

"Mul on oht joosta aastaid ringi nagu orav rattas," tunnistab näitleja Juss Haasma, kes on paroodiashow’s "Su nägu kõlab tuttavalt" televaatajate südamed vallutanud. 2011.–2012. aasta teatrihooajal jagas Juss end kaheksa lavastuse ja nelja Eesti paiga vahel. Talvel jäi ta haigeks, kuid ei lubanud endale tõvevoodis lebamist. "Ma ainult töötasin."

Viimaks jõudis töökale noormehele kohale, et ennast tuleb korda teha, enne kui saab edasi rapsida. "Aeg-ajalt peab tegema vaimset restarti – sellega pikendame eluiga," teab augustis 30. sünnipäeva tähistanud näitleja.

Sa läksid näosaatesse, et näha, kuidas ja kas üldse nii suur publik sind vastu võtab. Tundub, et on võtnud vaimustusega. Oled sa selle tähelepanuga harjunud, et ühtäkki on su telefon intervjuusoovidest punane ja tänavalgi tunneb ilmselt rohkem inimesi sind ära?

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22.11.2015
GALERII JA TV3 VIDEOD | Näosaate võitis Rolf, finaali pääsesid ka Juss, Saara ja Liina
22.11.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Näitleja Juss Haasma võiks vabalt olla ka jalgpallur!
08.11.2015
VIDEOD JA FOTOD | Näosaate võitjaks kuulutati taaskord Lenna!
07.11.2015
Läbipõlenud noor naine: iga päev mõtlen, et äkki ajab ­ auto mu alla ja saan lõpuks puhata

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee