Inimesed

Jaak Kilmi: Jaagupi nime sai me pisipoeg perekoosolekul 

Katharina Toomemets, 5. november 2015 07:00
ESIMENE POEG: Jaak Kilmi on kolme tütre isa ja 27. oktoobril nägi ilmavalgust tema pere esimene poeg. Abikaasa Maris tõi ilmale poisslapse, kes sai nimeks Jaagup. Foto: Tairo Lutter

"Me tegime peres nimekoosoleku ja noorem tütar polnud üldse Jaagupiga nõus, tema tahtis venna nimeks panna hoopis Joosep," muigab filmilavastaja ja -produtsent Jaak Kilmi, et perre sündinud poja nime teemal käis kõva arutlus.

27. oktoobril tõi Jaak Kilmi kaasa Maris ilmale neli ja pool kilogrammi kaalunud ning 57 sentimeetrit pika poisslapse, kellele valiti nimeks Jaagup. Nime teemal jõuti lõpuks kompromissile üleeile õhtul peetud perekondlikul nimekoosolekul. "Tütar oli nõus, kui ostame talle kompensatsiooniks Rapuntsli kaksikutest nukud. Seni, kuni ta neid nukke saanud pole, kutsub ta Jaagupit Joosepiks," räägib Jaak.

Kilmil pole aimugi, kust tütar võis endale Joosepi nime pähe võtta. "Mul on küll Joosepid paar kolleegi, operaatorid, aga vaevalt see sealt pärineb," mõtiskleb Kilmi ja ütleb, et nüüd tuleb tütrele nukkude ostmisega kiirustada.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

01.06.2016
Filmimees Jaak Kilmi kolis perega Hispaaniasse
09.04.2016
Filmimees Kilmi stardib 200kilomeetrisel suusamaratonil
04.11.2015
Jaak Kilmi perre sündis poeg: perekoosoleku tulemusel panime nimeks Jaagup
18.09.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Jaak Kilmi: "Dokumentalist olla on rist ja viletsus!"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee