Üritused

KUULA | Robin Juhkental & Horror Dance Squad avaldasid Eesti Laulu loo (4)

Toimetas Marge Sillaots, 4. november 2015 11:44
Foto: Erakogu
Kollektiiv Horror Dance Squad on kampa võtnud juba Eurovisionil karastunud Robin Juhkentali ning avaldas Eesti Laulu poolfinaali pääsu nimel võistleva loo "Heart".

"HDS-i meestega jagame koos proovikat, tegemist on täitsa toredate ja andekate tüüpidega! Osa neist on ka mu kunagised koolivennad. Rivot tean juba varem, põhikooli aegadest, temaga sai koos judotrennis käidud ja Henrit tunnen Nõmme Gümnaasiumi päevilt, tantsisime koos balletti," seletas Robin ise.

"Koostööni jõudsime aga nii, et umbes kümmekond päeva tagasi pakkus Henri välja nende projektis kaasalöömise, olin kohe nõus, sest mulle meeldib uusi asju katsetada ja stiililiselt uusi suundi proovida, sest nagu öeldakse, kui poleks tundmatus kohas vettehüppajaid, poleks avastatud ka nõnda häid ujumispaiku," naerab Robin ja lisab, et jäi tulemusega ka väga rahule.

Loosse andis panuse ka Pärnust pärit Sander Randorg, kes lisas elektroonikat ja sünte. "Sander teab mida teeb, ja seda on näha tema efektiivsetest töömeetoditest," räägib bändi trummar Henri.

Samal teemal

19.06.2018
Hard Rock Laagri avabänd Horror Dance Squad: lubame, et ületame publiku ootused
20.05.2017
SÜNNIPÄEVAGALERII | Robin Juhkental 29!
13.08.2016
Eesti noored rokkisid Saksamaal 5000pealise publiku ees
16.05.2016
Robin Juhkental Eurovisionist: "Ma ei kahetse midagi, läks nagu läks!"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee