Inimesed

ENDISE SAIENTOLOOGI PALJASTUSED: "Tom Cruise jättis oma pulmas pisitütre WC-põrandale nutma." (4)

Triin Tael, 3. november 2015 07:00
SAJANDI PULM: Pisitütar Suri vanemad Tom Cruise ja Katie Holmes pidasid 2006. aastal Itaalias maha ekstravagantse pulmapeo, kuhu oli kutsutud 150 inimest. Kolm aastat tagasi läks kuulus paar lahku, Surit kasvatab ema.Foto: Vida Press
Tom Cruise’i ja Katie Holmesi pulmapeo eelsel eksklusiivsel dineel kaikus staaridest tulvil peoruumis beebi meeleheitlik kisa. See oli seitsmekuune Suri Cruise, kelle pruutpaar oli WC-põrandale ulguma jätnud. Kuid ei ema-isa ega nende prominentsed külalised teinud teist nägugi. Näljane lapsuke aina nuttis ja nuttis, sellal kui nende vanemad rahumeeles hõrgutisi mekkisid ja külalistele magusalt naeratasid. 

See on vaid üks veider episood, millega endine saientoloog Leah Rimini (45) oma paljastusraamatus "Troublemaker: Surviving Hollywood and Scientology" ("Tüütu tüüp: kuidas ma Hollywoodist ja saientoloogiast eluga pääsesin") lagedale tuleb. USA näitleja ja reality-täht ("The King of Queens", "It’s All Relative") kirjutab, et viie minuti järel sai tal mõõt täis ning ta läks uurima, kus vaene laps vaevleb, vahendab New York Daily News värskelt ilmunud raamatut.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

10.11.2018
Fox: saientoloogiakirik intervjueeris Cruise'i pruudikandidaate
23.10.2018
Väide: Tom Cruise jagas saientoloogiakirikus jõhkrat ihunuhtlust
12.09.2016
Nooruse eliksiir botox? Kidmani palged on täiesti kortsuvabad
30.08.2016
Kidman: "Olin Tom Cruise'iga abielludes liiga noor."