Inimesed

"Päev läbi on kõhus keeranud, kuigi see on ju lihtsalt ümbriku äratoomine." 

Katharina Toomemets, 3. november 2015 07:00
ÜLLATUSOSALEJA: Kiirustades tõi kaks lugu konkursile seriaalinäitleja Kristel Aaslaid, kelle lauluhäält kuulis laiem üldsus esimest korda näosaate eelmises hooajas. Foto: Teet Malsroos

Viimasel minutil oma "Eesti laulu" võistluslood ära toonud Kristel Aaslaid tunnistas, et praeb närvikõdis."Üks lugu sai täna hommikul valmis ja teist ei saanud ma varem kätte. Olin võttel ja pean nüüd kohe tööle tagasi minema. Mul on lõunapaus ja nüüd jääb söömata," selgitas tele-ekraanilt tuntud Kristel Aaslaid, miks tal salvestiste "Eesti laulule" esitamine sõna otseses mõttes viimastele minutitele jäi. Konkurss läks lukku eile kell 15.

Nagu ikka, leidub kümneid muusikainimesi, kes oma teosed 24. tunnil telemajja ära toovad. Vabandusi pudeneb neil varrukast erinevaid.

Umbes tund aega enne kella kukkumist on telemajas üsna rahulik, mõni üksik tuleb ja paneb lauluümbriku keset koridori üles seatud kasti. Koridoris tammub ringi ka režissöör René Vilbre, kes kinnitab, et on kolm kastitäit juba üles tassinud. Kuna kohal on juba üsna mitu kaamerat ja mikrofonidega reporterid, üritab mõni osaleja laulu kiirelt kasti visata ja põgeneda.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

02.12.2015
Luisa Värk ei karda vananeda
10.11.2015
Mart Normet Eesti Laulu poolfinalistidest: nii hästi ei ole laule kunagi varem kirjutatud
05.11.2015
Täna õhtul selguvad Eesti Laulu poolfinalistid
04.11.2015
Eesti Laulu eelvooru žürii kogunes laule hindama

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee