Inimesed

Daniel Levi elutoakontserdist: "Tunne on lihtsalt kirjeldamatu!" (7)

Katharina Toomemets, 31. oktoober 2015, 08:00
UUDNE ELAMUS: Suurema osa kontserdist andis ansambel Daniel Levi elutoanurgas hiiglaslike akende ääres, kuid vahepeal jämmis punt rahva keskel. Võimalus muusikute tegevust nii lähedalt näha oli publikule midagi uut, kuid põneva elamuse said esinejadki. Foto: Mari Luud

Neljapäeva õhtul sündis ühe toreda Rakvere pererahva elutoas midagi eriskummalist: püsti olid pandud trummid, süntesaator, kitarrid ja välisuksest muudkui vooris sisse inimesi. Need olid fännid, kes tulid vaatama, kuidas ansambel Daniel Levi elutoas kontserti annab.

Tulijatele anti kontserdiks välja valitud kodu aadress ja täpsed koordinaadid, sest maja juurde olevat pisut raske sõita. Selleks, et õige koht ära tunda, oli tee ääristatud küünaldega ning teeotsa pandud silt, mis kontserdipaiga kätte juhatas.

Külalistele pakuti kringlit, kodutehtud muffineid ja vitamiinivett. Juba enne märgitud kontserdiaja algust oli maja rahvast täis. Bändi laulja Daniel Viinalass tervitas isiklikult kõiki, kes olid kohale tulnud, ja ruumi täitis mõnus jutukõmin.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

21. märts 2016, 14:03
VAATA SEDA! Valmis video Daniel Levi loole "Love Speaks"
30. oktoober 2015, 12:59
ÕHTULEHE VIDEO | Daniel Levit oma elutoas võõrustanud Getter Johanna: diivan ja lauad vedelevad kuskil õues
30. oktoober 2015, 12:27
ÕHTULEHE VIDEO | Daniel Levi elutoakontserdist: tunne on kirjeldamatu!
30. oktoober 2015, 11:26
GALERII | Daniel Levi Viinalass andis Rakveres kodukontserdi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee