Inimesed

Kanal 2 ja TV3 kaaluvad rahvusvahelisele litsentsile üleminekut

Teele Talve, 24. oktoober 2015 08:00

6 KOMMENTAARI

e
ei vaata / 25. oktoober 2015 11:35
ei tv3 ei kanal 2 ei etv ega etv 2 e, lihtsalt ei ole midagi vaadata
m
Mõttetu priiskamine!/ 24. oktoober 2015 22:16
Siis on küll raha, kui suurejoonelisi sünnipäevi (Kanal 2) tähistatkse ja need vana-aasta peod!
k
Kogu krempel lõppeb/ 24. oktoober 2015 13:19
See lõppeb sellega, et jälle on kas siis midagi välja suretatud, otsusega kaotatud hunnik raha. Ma saan aru, et alko piiramine on õige, kuid selline kuiv seadus ei muuda midagi suuremat. Ma ei näe reklaami, ma poes väga ei näe, kuid kui näen,tekib huvi suurem. Praegu on alatasa reklaam, kuid info olemas, et kahjustab tervist. Lisaks ei saa noored inspiratsiooni reklaamist, vaid üldisest suhtumisest, et midagi ei tee. Lisaks on karistused kuidagi leebed noortele. Lisaks ka ülekäte läinud pidudele. Parem signaal oleks juua mõistusega ja normaalses koguses. Alaealised satuvad koomas seisundis EMOsse, täiskasvanud samuti. Kutsutakse politsei järgi, kuid seega kõik. Ühiskonnakasulik töö määrata neile. las õpivad, et joomisega võib kaasneda töö, kui peaga ei võta asja. Ehk siis Kui mõistusega juua ei oska, siis pärast kehaga maksad.
m
Mõlemad rämpskanalid....head teed/ 24. oktoober 2015 11:24
Kerigu minema oma näruste reklaamirämpsuga.
Nagunii neis rämpskanalites polegi midagi vaadata peale idiootsete seebikate ja idiootsete reklaamide, mis kestavad saadete vahel terve igaviku.
Muide, peaks veel mainima, et selle Kanal2 teadustaja, päeva saatekava ja igasugu muu plära teadustaja meeshääl on lihtsalt talumatult ebameeldiv kuulata. Ei ole õppinud korralikult eesti keelt rääkima.... need "Tänää kanääl kahäääs...juba tänää kanal kahäääs..." on õudne kõrvale kuulata.
Kas peab ometi neid sõnalõppe nii jubedalt VENITÄÄMÄÄÄÄ?
Kanal2. võtke endale korralik teadustaja ükskord selle poisikese asemel.
n
nojahh/ 24. oktoober 2015 11:18
Siis võiks Eesti riik ka vabalt kaaluda nende litsentside Eestis keelustamist, kuna need on võetud eesmärgiga seadustest kõrvale hoida.
t
to nojahh/ 24. oktoober 2015 12:42
Ja asendustegevuseks on viinajoomine ! Olgu tervitatud meie roosa viletsus !