«KUNINGAST» KLIENT: «Sina kui alamklassist teener pead mind kohtlema kui kuningat ja vastama mulle selles keeles, milles mina oma küsimuse esitan!» nõudnud klient teenindajalt. Foto: Getty Images / Yuri Arcurs
Silja Ratt 24. oktoober 2015 08:00
Viis Eesti toidu- ja riidepoodides töötanud naist räägivad oma kogemustest ülimalt ebaviisakate klie ntidega, kel jääb õigust ülegi. 

Viis Eesti toidu- ja riidepoodides töötanud naist räägivad oma kogemustest ülimalt ebaviisakate klie ntidega, kel jääb õigust ülegi. 

Klienditeenindajatena leiba teeninud naised kinnitavad, et mõnitused, sõim ja vahel ka füüsilise vägivallaga ähvardamine on nähtused, millega nende ametipostil tuleb sageli kokku puutuda. 

22aastane riidepoes töötav Pille räägib ebameeldivast kliendist, kes teda enda tütre kuuldes mõnitas. "Mees oli koos oma tütrega kassas, maksis arve ära. Kuna arve oli 9,99 eurot, jättis mees ühe sendi letile," meenutab Pille. "Seejärel ütles ta oma väikesele tütrele, et kui iga mees jätaks teenindajale ühe sendi, siis varsti ei peaks see teenindaja enam riidepoes töötama ja saaks ka endale midagi lubada. "Kui sina koolis hästi ei õpi, töötad sina samamoodi siin ja kerjad meestelt raha," rääkis mees oma tütrele."

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad