Inimesed

Räppar Suur Papa peksis kontserdikülastajat laval rusikaga näkku (14)

Silja Ratt, 24. oktoober 2015 08:00
LÄKS KALLALE: «Palun publikult, kes kohal oli ja kelle ­peotuju see intsident rikkus, vabandust, aga mitte sellelt ­indiviidilt, kes maksis pileti­raha ainult selleks, et mind kõigi mu sõprade ja fännide ees provotseerida,» ­ütles ­räppar Suur Papa (pildil vasakul). Foto: Laura Oks

Neljapäeval Tartu klubis Illusion Suure Papa ­kontserdil kaotas räppar enesekontrolli ja ründas teda roppude sõnadega solvanud kontserdi­külastajat.

Peol, mille vanusepiirang oli 16+, käitus üks noormees provotseerivalt ning karjus Suurele Papale roppusi ("Mine v****!"). Teiste piduliste filmitud videotest on näha, kuidas Suur Papa noormehe lavale kutsus ning talle seejärel kaks korda rusikaga näkku lõi. Seepeale toimetas turvamees noormehe lavalt minema, Suur Papa aga jätkas kontserti.

"Palun publikult, kes kohal oli ja kelle peotuju see intsident rikkus, vabandust, aga mitte sellelt indiviidilt, kes maksis piletiraha ainult selleks, et mind kõigi mu sõprade ja fännide ees provotseerida," rääkis Suur Papa Õhtulehele.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19.10.2016
"Kui saaksin euro iga kord, kui keegi mu päritolu kohta küsib, oleksin juba miljonär!"
01.12.2015
Suure Papa kontserdilöömingu menetlus lõpetati kannatanu soovil
19.11.2015
Suur Papa: "Ahvi tunne on."
23.10.2015
Suur Papa virutas klubis noormehele rusikaga näkku: vabandan publiku, aga mitte selle ees, kes mind provotseeris

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee