Inimesed

RÕÕMUPÄEV! Ott Leplandi kass Sipsik on kodus tagasi! (27)

Katharina Toomemets, 21. oktoober 2015 20:56
Foto: Facebook
Muusik Ott Lepland annab Facebookis sõpradele teada, et pärast 9päevast jalutuskäiku on tema kass Sipsik taas õnnelikult kodus - paar kilo kergem, must ja tolmune nagu öö, kuid elus, terve ja rõõmus.

Ott palus üle-eelmise nädala lõpus Facebookis abi, sest tema kass Sipsik pääses töömeeste töö käigus korterist plehku. Kuigi Ott oli kassi paar korda hoovis näinud, oli kiisu nii kartlik, et ligi ei tulnud. Otsingud lähiümbruses ega kaugemal vilja ei kandnud ning ka toidupuur hoovis jäi puutumata. Nüüd on Leplandi lemmik aga kodus tagasi.

Samal teemal

"Ma tahan südamest tänada naabrimees Raido Härmat, kelle aias Sipsik end lõpuks sisse seadnud oli. Raido pani Sipsikule süüa, hoidis lahti soojaku ja keldri uksed ning informeeris alati, kui Sipsik end näole andis.Tuhat tänu ka vabatahtlikutest loomaotsijatele - abielupaar Remo Hristinile ja Olga Hristinale, tänu kelle toidupuurile õnnestus Sipsik lõpuks tabada. Suur tänu ka Ailen Ojamaale, kes aitas teha plakatid. Tahan tänada ka oma ema, kellega järjekindlalt lähiümbruses Sipsikut sai otsimas käidud," ütleb Ott Facebookis kõigile suure aitähi.

"Ja üldse suur kummardus ja tänu Teile, kallid sõbrad, kes te minu postitust siin Facebookis jagasite ja Sipsiku käekäigu pärast muret tundsite. Ligi 6400 jagamist näitab, et Eesti inimestel on süda õiges kohas ja hoolivus tohutult suur. Sipsik on taas kõhu korralikult täis söönud, palju tukkunud ja hetkel peesitab jälle oma vanal kohal diivanil. On olnud üks väga tore ja õnnelik päev. Olge mõnusad ja hoidke oma lemmikloomal ikka silm peal! Tervisi!!"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee