Müstika

VIDEO | Tombstone'is etendatud ajaloomärulis tulistas näitleja teisele ehtsa kuuli kerre (2)

Toimetas Kristin Aasma, 20. oktoober 2015 12:25
Tombstone USAs Arizona osariigis Foto: AP / Scanpix
USAs Arizona osariigis Tombstone'is tulistas üks näitleja etenduse ajal ehtsate kuulidega. Kuulist niidetud mees jäi ellu.

Tombstone'is on kombeks taaslavastada Metsiku Lääne paugutamisi. Pühapäeval tähistati seal linna aastapäeva puhul Helldorado päevi, mille käigus ehtne tulistamine aset leidiski, vahendas huffingtonpost.com. 

Tucsoni telekanal edastas, et näitetrupi Tombstone Vigilantes näitleja Tom Carter tulistas näitleja Ken Curtist, kuid Carteri relvas olid ehtsad kuulid – relv oli jäänud eelnevalt kontrollimata.

"Trupp katkestas kohe oma šõu ja Tomilt võeti relv ära," sõnas Tombstone'i linnaametnik. Tucsoni meedia teatel viidi Ken haiglasse, kus tal kuul kerest välja võeti. Mehel pole õnneks suurt häda midagi.

Carteri tulistatud kuulist sai kriimustada ka üks naisterahvas, kuid tema olevat arstiabist keeldunud. Ülejäänud Carteri kuulid tabasid kohalikke ärisid ja lähedalasuvaid maju.

Järgmisel nädalal peaks olema tähtpäev O.K. Corrali tulistamisel, mis leidis aset 26. oktoobril 1881. Linnapea ütles, et näitetruppi ei lasta uut märulit etendama enne, kui on üle kontrollitud nende poolt kasutatavad relvad.

Samal teemal

10.10.2015
USA-s jälle koolitulistamine: hukkus kaks inimest
26.08.2015
VIDEO | USA-s tulistati otse-eetris surnuks kaks ajakirjanikku
13.06.2015
Dallases läks tulistamiseks, politsei peakorteri ette jäeti kotid lõhkekehadega
31.01.2013
Barack Obama ametisse pühitsemisel esinenud tüdruk lasti maha

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee