Inimesed

Jan Uuspõld: kui oleksin vaadanud saadet ilma hääleta, pidanuks ma Jussi endaks (6)

Katharina Toomemets, 13. oktoober 2015 07:00
KAKSIKVENNAD? Juss Haasma, kes kehastus teises näosaates Jan Uuspõlluks, näeb välja nagu Uuspõllu kaksikvend. Jan on varem küll kuulnud, et Juss pidavat olema tema moodi, kuid veendus ­selles nüüd ka ise. Foto: Mardo Männimägi / TV3

"Väga sarnane oli. Kui mulle seda näidatud oleks ja keegi poleks öelnud, et see on paroodia minust, siis oleksin arvanud, et see olen mina. Päriselt ka!" kiidab näitleja Jan Uuspõld pühapäevases näosaates teda järele teinud Juss Haasmad.

Üleeile õhtul rullus TV3 ekraanil saates "Su nägu kõlab tuttavalt" lahti põnev stsenaarium – Juss Haasma astus lavale Jan Uuspõlluks kehastunult ning esitas ansambli Luxury Filters loo "Tramm nr 66". Televaatajad ja ka kohtunikud olid hämmingus, sest sarnasus oli ilmselge, kuigi tegelikult Jussile suurt midagi ei tehtud – pandi vaid selga Janiga sarnased riided. Juss ongi lihtsalt niivõrd Uuspõllu moodi.

Jan räägib, et ta oli pühapäeva õhtul, kui saade "Su nägu kõlab tuttavalt" eetrisse läks, ise filmivõttel ja seetõttu teleka ees istuda ei saanud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22.11.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Näitleja Juss Haasma võiks vabalt olla ka jalgpallur!
07.11.2015
Juss Haasma: On hetki, kui olen tundnud: võta aeg maha, muidu teed endale tööga otsa peale
29.10.2015
KALGID NUMBRID: näosaate kohtunikud ei salli soovahetajaid ega neegreid
26.10.2015
Vitamiini solist: Juss Haasma parodeeris mind näosaates vingelt!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee