President Ilves külastab koos Kupcega Pärdi juubelikontserti.Foto: Andres Putting / Ekspress Meedia
Marge Sillaots, Katharina Toomemets 10. oktoober 2015 08:00
Kui täpselt ennustasid horoskoobid riigipea tänavusi elusündmusi?

Kui täpselt ennustasid horoskoobid riigipea tänavusi elusündmusi?

"Ebasoodne aeg faktide väljaselgitamiseks, kuid ootamatud faktid võivad iseenesest esile kerkida. Varjatud asjad võivad tulla avalikkuse ette," lubas Edda Pauksoni "Astroloogiline abimees" päeval, kui üks "varjatud asi" tõepoolest avalikuks sai. Nimelt president Toomas Hendrik Ilvese ja tema abikaasa Evelin Ilvese lahutus.

Vene telekanal Dožd vaatles president Vladimir Putini (Kaalud) päevahoroskoopi, lähenedes teemale skeptiliselt. Küll aga langes päevalehtedes lubatu üsna täpselt kokku sellega, mis toimus tegelikult Putini elus. Kehtib see ka Eesti presidendi puhul? Ilves tähistab sünnipäeva 26. detsembril, olles seega sündinud Kaljukitse tähtkujus.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (51)

11. oktoober 2015 11:58
Kremli trollid löpetagu ära Meie Presidendi laimamine ! Me veel saame teada,kes te sellised olete . Minge venemaale,kus teid ammu juba ootab ja kutsub putler ! Miks te oma kodumaale ei lähe ? Miks te ei taha elada oma kodus ?
11. oktoober 2015 12:34
venemaa on rahvaste vangla,miks venkarid ei taha elada rahvaste vanglas ?
tom 11. oktoober 2015 06:57
kui ei saada oma pereeluga hakkama-lahutused-siis pole ka asja terve riigi tegemistega? ei saa kodus hakkama-ei saa ammugi suure riigi asjadega!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS